Průběh

UNIMAR management Kurz začal v lednu 1974 s posláním podporovat integrální tvorbu profesionální, což mu umožňuje řídit organizací ze systémového pohledu, příprava etické podnikatele, sociálně odpovědné a zavazuje k kontinuální vzdělávání.

Career

Profesionální odborná příprava správy zaručuje globální vizi a specifické znalosti podnikatelského světa, které mu umožní jednat v následujících oblastech: management, poradenství či poradenství; obchodní, průmyslové, finanční, agropastoral, služby - banky, finanční atd.; nemocnice, kliniky, laboratoře a farmaceutických společností; družstva; výuku oblasti; společností a vládních agentur: federální, státní a obecní; pohostinství a cestovní ruch. V tomto smyslu můžeme vidět, že řízení kariéry je dynamická, což vám umožní přidat neustále nová pole. Přítomnost management profesionální, ať už v průmyslu, a to ve finančních institucích, je ještě v obchodě, může být přínosem, že organizace potřebuje vyhrát.

Cestování infrastruktura:

Správa Kurz je vyučován v bloku II, které mají osm tříd přiměřeně zařízeny, s klimatizací, multimediální zařízení, speciální pokoje pro projekční multimédia, výzkumné centrum a Junior Company, amfiteátr s kapacitou pro 200 lidí, počítačová učebna , knihovna a další společné prostory univerzity, tělocvična, bazén, fotbalové hřiště, fitness místnosti, obchodní banky, jídelny, jezera, amfiteátrů, mezi ostatními.

Diferenciál

Zaměření na kvalitu výuky a vzdělávání, a to jak učební plán a činnosti vyvíjené v rámci rady, zahrnovat koncepční, lidské a technické dovednosti, prominentní motiv a vysoké zaměstnatelnosti našich studentů, a to jak na regionální a národní úrovni. Zdůrazňujeme, mimo jiné teoretické a praktické činnosti:

Kurikulární Vedené stáží a práce absolvování kurzu: poskytování příležitostí k poznání a praxi činností souvisejících s prací v organizacích.

Informace

Autorizativo akt: Program akreditován od roku 1976

Professional: Správce

Období: Každonoční

Doba trvání: 8 semestrů

Poplatek: 670,50

Program se vyučuje na:
  • Portuguese (Brazil)
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
8 semestry
Denní studium
Price
670 BRL
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date