Stupně v administrativě

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Průběh

UNIMAR management Kurz začal v lednu 1974 s posláním podporovat integrální tvorbu profesionální, což mu umožňuje řídit organizací ze systémového pohledu, příprava etické podnikatele, sociálně odpovědné a zavazuje k kontinuální vzdělávání.

Career

Profesionální odborná příprava správy zaručuje globální vizi a specifické znalosti podnikatelského světa, které mu umožní jednat v následujících oblastech: management, poradenství či poradenství; obchodní, průmyslové, finanční, agropastoral, služby - banky, finanční atd.; nemocnice, kliniky, laboratoře a farmaceutických společností; družstva; výuku oblasti; společností a vládních agentur: federální, státní a obecní; pohostinství a cestovní ruch. V tomto smyslu můžeme vidět, že řízení kariéry je dynamická, což vám umožní přidat neustále nová pole. Přítomnost management profesionální, ať už v průmyslu, a to ve finančních institucích, je ještě v obchodě, může být přínosem, že organizace potřebuje vyhrát.

Cestování infrastruktura:

Správa Kurz je vyučován v bloku II, které mají osm tříd přiměřeně zařízeny, s klimatizací, multimediální zařízení, speciální pokoje pro projekční multimédia, výzkumné centrum a Junior Company, amfiteátr s kapacitou pro 200 lidí, počítačová učebna , knihovna a další společné prostory univerzity, tělocvična, bazén, fotbalové hřiště, fitness místnosti, obchodní banky, jídelny, jezera, amfiteátrů, mezi ostatními.

Diferenciál

Zaměření na kvalitu výuky a vzdělávání, a to jak učební plán a činnosti vyvíjené v rámci rady, zahrnovat koncepční, lidské a technické dovednosti, prominentní motiv a vysoké zaměstnatelnosti našich studentů, a to jak na regionální a národní úrovni. Zdůrazňujeme, mimo jiné teoretické a praktické činnosti:

Kurikulární Vedené stáží a práce absolvování kurzu: poskytování příležitostí k poznání a praxi činností souvisejících s prací v organizacích.

Informace

Autorizativo akt: Program akreditován od roku 1976

Professional: Správce

Období: Každonoční

Doba trvání: 8 semestrů

Poplatek: 670,50

Poslední aktualizace Led 2016

Informace o škole

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de des ... Čtěte více

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de desenvolver a consciência coletiva na busca contínua da valorização e solidariedade humanas. Méně
Marília , Marília , Marília + 2 Více Méně