Tříletý kurz vizuální design

Všeobecné informace

Popis programu

Činnostní učení je princip za tříletých oborů Raffles Milán, školicí zařízení, které mysl, poskytuje solidní technické zázemí a dělá chcete rozšířit své obzory života.

Proč?

Navrhování prostředky změnit svět, od těch nejjednodušších až po nejsložitější. Design není jen disciplína, která nás učí vymýšlet a zlepšit materiální život: je to model, který nás učí, jak moc malé i velké plánu jsou vázány neviditelnými nitěmi. Je to umění změn, odpovědnost a závazek.

profesní příležitosti

Vizuální návrhář je návrhář také schopna koordinovat dovednosti zaměstnanců v různých disciplínách, a může zvládnout - s roli „režiséra“ - komplexní problematiku podnikové komunikace, služeb a produktů. Kurz vám poskytne metodiku v různých fázích projektu, jeho realizaci a navrhla pro návrháře pozic (profesionální kanceláře, agentury, organizace) kolem kreativního konzultanta na průmyslovými nebo obchodními podniky nebo - otevření jeho vlastní studio - in ' vydejte se na podnikatelské dráhy personálu.

kdo je

Kurz je určen pro ty držel diplom vyšší školy a studenty z italských i zahraničních univerzitách. To vyžaduje čistý zájem disciplínách designu (vizuální, kreslený, výstavy a digitální design, nápisy, fotografie a videa), společenské vědy (antropologie, teorie komunikace a masových médií, sociologie a sémiotiky) a kultury výtvarným uměním (dějiny umění a designu). Účastníci jsou budoucí designéři digitální a analogové komunikace, kreativní ředitelé, odborníci značky.

program

V přípravné fázi (první rok) po průběžném hloubky (druhý rok) a absolvování kurzu věnovaného konečné-portfolia (třetí rok projektu). Od základů Základní provedení je typografické gramatika je software pro grafickou úpravu obalů, od Interactive Motion grafického designu, se studenti učí všechny obory související s vizuální design, čímž se jejich kulturní prostředí kreativní techniky a technologie, které fungují vědomě ve složitých situacích naší doby.

témata

 • Grafický design.
 • designová značka.
 • Fotografie a videostorytelling.
 • umění a historie designu.
 • Design exponát a signage.
 • Digitálního designu.
 • Interaktivní konstrukce.
 • Antropologie, sociologie, sémiotika.
 • Teorie sdělovacích prostředků.
 • Marketingu a výzkumu.

projekt Učitelé

Tyto hodnoty jsou stanoveny odborníky, autory projektů, které opustily svou značku, a mnoho let výuky za sebou. Mají otevřený vzhled a velmi mezinárodní. Jsou součástí soudržné a produktivní skupiny a mají rádi, aby projednal průběh kurzů, o možnostech, které se prezentují v chodu a výkonnosti jednotlivých studentů.

 • Maurizio di Robilant
  Brand konzultant
  robilant.it
Luca Barcelona
Grafik a kaligraf
lucabarcellona.com

Lucio Lazzara
návrhář
zetalab.com Andrea Braccaloni
grafik
leftloft.com Marcello Francone
umělecký ředitel
skira.net Luisa Milani
grafik
latigre.net Armando Milani
grafik
milanidesign.it ester Manitto
návrhář
lineee.it Matteo Balocco
UX & Web designer
matteobalocco.Linkedin Davide Calluori
Digital Artist
b612studio.com Stefano Fabbri
ilustrátor
stefanofabbri.eu Corrado Musmeci
Tisk Expert
fontegrafica.it Giovanni Pelloso
Historická a fotografování kritik
giovannipelloso.Linkedin Maria Angela Polesana
sociolog médií
mariaangelapolesana.Linkedin Lia Luzzatto
barva konzultant
color-and-colors.it Roger Botti
kreativní ředitel
robilant.it Andrea Bandiera
kreativní ředitel
robilant.it Giuliano Dell'Orto
kreativní ředitel
robilant.it Chiara Grandesso
grafik
helvetika.it Luigi Ciuffreda
architekt
luigiciuffreda.Linkedin Roberta Maddaloni
Výkonný trenér
robertamaddaloni.Linkedin Emanuele Rossi Baj
Výkonný trenér
emanuelebajrossi.Linkedin Massimiliano Pappalardo
Výkonný trenér
massimilianopappalardo.Linkedin Gianfranco Mele
Výkonný trenér
gianfrancomele.Linkedin Angelo Ferrara
Kreativní ředitel Corporate Branding
robilant.it Giuseppe Ardrizzo
epistemologo

společnosti

Téměř třicet let své činnosti, Raffles Group vybudovala solidní síť partnerů, kteří pracují v tříletých oborů a Master. Pověst společností a kvalita vztahů vyspělých jsou zárukou velmi plodné setkání vzdělávání a podnikatelské sféry.

Adidas, Aigner, B & O - Bang & Olufsen, Boucheron, Brother, Bulgari, Burberry, C & A, Cartier, Chanel, Chloé, design hospodářská komora Singapur, Diesel, Dior, Dolce & Gabbana, Dunhill, Elle, Fendi, Fujifilm, Nábytek Design Award Singapur, Giorgio Armani, H & M, Heinz, Hermes, Hogan, HP Technology, HSBC - Hong Kong a Shanghai Banking Corporation, IKEA, InterContinental Hotels & Resorts, Kohler, Lear Corporation, Lego, Li & Fung, L'Oreal, Louis Vuitton, LVMH, mahagon, Max Mara, MediaCorp, Metro, Michael Kors, Microsoft, Nippon Paint, Nokia, Orchard Road Association Business, Pepsi, Philips, Prada, Puma, Ralph Lauren, RedWorks, Richemont, Richmond, Rolex, Saatchi & Saatchi, Saint Laurent Paris, Samsung, Shiseido, Siemens, Rada Singapore nábytkářském průmyslu, sdružení Singapuru klenotníků, Sony Pictures, standard Chartered, textilní a módní federace, Tiffany & Co., Valentino, Versace, Y & R, Yves Saint Laurent.

pondělí talk

Každé pondělí večer v 18:00 Raffles Milán zve studenty setkat se s velkou charakter designové scéně, styl a design kulturu. Poslouchat v živých příběhů a nápadů, které ovlivňují trh a prosazovat naše myšlení je příležitost z velké hloubky, která doplňuje akademické programy. Zde jsou setkání v příštím roce.

Vstupné

Triennale zahrnuje účast maximálně 20 studentů.
Výběr kandidátů se provádí individuální pohovor s vedoucím kurzu.

rovně

 • Italské jazykové kurzy:

  Studenti Evropská unie a Švýcarsko

  7.000,00 € Pro rozsah příjmu
  9.000,00 EUR II rozsah příjmu
  11,000.00 III EUR rozsah příjmu
  15.000,00 euro rozsah příjmu IV
 • Kurzy anglického jazyka:

  Studenti Evropská unie a Švýcarsko

  10.000,00 EUR Rozsah příjmu
  11,500.00 II EUR rozsah příjmu
  12,500.00 III EUR rozsah příjmu
  15.000,00 euro rozsah příjmu IV
 • Non-EU studenty, kurzy v italském nebo anglickém jazyce:
  12.500,00 €
 • Prospektu příjmová pásma ISEE:
  Příjem držák do 40,000.00 EUR
  II Rozsah mzda od 40,001.00 do 70,000.00 EUR
  III plat v rozmezí od 70,001.00 do 100.000,00 EUR
  příjmových skupin IV nad 100.000,00 eur
 • vstupné
  Chcete-li požádat o přijetí do bakalářského programu, musíte zaplatit vstupné na 100,00 eura.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Una nuova scuola di moda e design a Milano? Sì, e il suo nome è RM Istituto Moda e Design Milano. Una scuola con uno spirito e un metodo non tradizionali. Una scuola pensata per chi vuole guardare il ... Čtěte více

Una nuova scuola di moda e design a Milano? Sì, e il suo nome è RM Istituto Moda e Design Milano. Una scuola con uno spirito e un metodo non tradizionali. Una scuola pensata per chi vuole guardare il futuro diritto negli occhi. E soprattutto una scuola che ha raccolto intorno a sé una squadra formidabile di docenti, in molti casi nomi di spicco della scena internazionale dello stile e del design. Méně