Textilní inženýrství

Všeobecné informace

Popis programu

V průběhu a diferenciálu

Uznávaný se stupněm excelence, vydaný ministerstvem školství - MEC, kurz tvoří textilní inženýr, profesionál, který bude schopen pracovat ve všech fázích výroby a poskytování služeb poskytování textilního průmyslu a oděvnictví z výběru nejvhodnější suroviny, přes výrobní procesy, na kontrolu jakosti a uvádění na trh konečného výrobku.

Cílem kurzu je vyškolit inženýry s schopností, dovedností a postojů vhodných pro řešení problémů spojených s výrobky, procesy a služby, jako například: návrh, vývoj a správu integrovaných systémů lidí, materiály, vybavení a informace; Pomocí up prostředky získané ze znalostí a dovedností v oblasti základních věd spolu s principy a metodami inženýrské analýzy a designu specifikovat, předpovídat a hodnotit výsledky být získán z těchto systémů.

Student vykonává praktické činnosti v laboratoři, studoval základní teoretické obsah inženýrství (chemie, fyzika a matematika) a konkrétní obsah (vlákna, spřádání, tkaní, pletení ploché, dokončovací práce, atd.) To znamená, že absolvent je způsobilý k práci v oblastech, jako projektového řízení textilu a průmyslové výroby.

Diferenciál promoce v textilní Fakulta senai CETIQT je jeho intenzivní spojení s firmami a organizacemi textilního výrobního řetězce, vaření a módy v Rio de Janeiro a Brazílie. Senai CETIQT je obvyklé trenér profesionálního excelence pro toto odvětví a průběh využívá těchto tradičních vazeb k textilu a oděvů pro profesionální praxi svých studentů, aby pomoc při uvádění na trh ve vytváření znalostí a poskytování služeb v tomto obchodní oblasti.

Infrastruktura

Senai CETIQT má učebny vybavené počítačem, projektorem, klimatizací a tabule; počítačové místnosti se softwarem, jako je MATLAB a AutoCAD. K dispozici je také knihovna s studovnou pro studenty.

Laboratoře používané v praktických cvičeních, jsou:

  • Zapojení laboratoře;
  • Tkaní laboratoři;
  • Pletení laboratoř;
  • Dokončení Lab.

Trh práce

Textilní Engineer Hřiště je široká, pokrývá hlavní průmyslová odvětví (textilní, krejčovství, chemického, automobilového průmyslu, letectví, atd), segmenty služeb, oblast výzkumu a vzdělávání, s ohledem na vývoj materiály, výrobky a zařízení, řízení provozu a procesů, řízení výroby a pečující o environmentálních a ekonomických dopadů.

Cestování v čase

Výuka začíná: únor a srpen - Pololetní doba: Ráno (od 07:20 do 12:00) / Night (18:00 - 22:30)

Hodnoty a Jak se přihlásit

Hodnoty poplatků se vypočítává na základě výše úvěrů vedeny v každém poločase. Každý student je možné naprogramovat a provést průběhu nejpohodlnější způsob pro každého.

Kurzy začínají každé semestr a přístup může být provedeno prostřednictvím ESMS nebo přijímací zkoušky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

O Instituto SENAI de Tecnologia (IST) Têxtil e de Confecção SENAI CETIQT é o maior centro latino-americano de produção de conhecimento aplicado à cadeia produtiva têxtil e de confecção.

O Instituto SENAI de Tecnologia (IST) Têxtil e de Confecção SENAI CETIQT é o maior centro latino-americano de produção de conhecimento aplicado à cadeia produtiva têxtil e de confecção. Méně