Tvorba webových stránek BA / BSc (Hons)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Od tradičních webových stránek až po nejnovější aplikace se seznámíte s technologiemi a dovednostmi, které potřebujete k úspěchu v tomto rychle se rozvíjejícím sektoru.

Od předního konceptu interaktivního designu až po back-end skeletové a databázové struktury se naučíte klíčové aspekty vývoje a programování webu. Současně budete uplatňovat a rozvíjet své dovednosti v oblasti HTML, CSS, javascript, PHP a uživatelské zkušenosti (UX) prostřednictvím praktického výcviku v malých třídách.

Přehled

Prostřednictvím tohoto kurzu získáte kritické zkušenosti z oboru tím, že se učíte vytvářet úžasné modelky a drátěné snímky pomocí Adobe Photoshopu a Illustratoru. Budete také čelit novým výzvám založeným na potřebách průmyslu, jako je pokročilý javascript pro vývoj her ve formátu HTML5.

Z těchto pevných nadací se seznámíte s principy návrhu a technickými řešeními v oblasti online a sociálních mediálních marketingových problémů, které zahrnují optimalizaci vyhledávačů (SEO), analýzu webových stránek a správu kampaní. Dozvíte se také pokročilá témata, jako jsou webové aplikace a úvod do vývoje mobilních aplikací, stejně jako rozvíjení softwarových dovedností při složité grafické manipulaci.

Vaše budoucnost ve vývoji webových stránek:

Talentní weboví a digitální vývojáři neustále potřebují odvětví IT, software a počítačové služby, které mají ve Velké Británii rekordní růst. Nedávní absolventi pokračují v práci pro přední firmy v oboru, včetně kreativní agentury AnalogFolk a webových řešení společnosti Potato.

Takové množství příležitostí vás může inspirovat k tomu, abyste si založili svůj vlastní software nebo podnikání a stalite se jednou z rostoucích komunit úspěšných digitálních podnikatelů. Po absolvování časopisu Coca-Cola, Microsoft a BMW absolvoval SAU Markus Schmeiduch létající aplikaci a nyní pracuje na vlastních projektech, od intuitivních vycházkových palic pro nevidomé po zaslání Morseových kódových signálů přes Twitter.

Moduly

Web Essentials

V tomto modulu se dozvíte, jak vytvořit profesionální a citlivé webové stránky, počínaje navržením rozvržení a použitím Illustratoru a Photoshopu k vytvoření modelů. Kromě toho se začnete učit HTML a CSS, aby vaše webové stránky byly přístupné. V rámci tohoto modulu získáte pevný základ v osvědčených postupech a průmyslových standardech a rozvíjíte pochopení teoretických základů potřebných pro profesionální práci ve webovém průmyslu.

Rozvoj front-end

Chcete na své webové stránky přidat interaktivní mapu a dynamicky měnit obsah? Po tomto modulu bude snadné! Po zahájení základů tvorby webových stránek a programování se seznámíme s komplexnějšími principy tvorby webových stránek, které vám umožní získat úplný přehled o současných webových technologiích potřebných pro interaktivní webové projekty.

Během tohoto modulu se naučíte, jak na své webové stránky aplikovat interaktivitu. Učením javascript a jQuery se budete moci naučit, jak rozpoznat chování uživatelů a správně reagovat na ně pomocí interaktivních řešení. Navíc se seznámíte s Ajaxem, a proto budete vědět, jak dynamicky měnit vaše webové stránky podle různých kontextů.

Interaktivní design

Cílem tohoto modulu je rozvíjet znalosti a dovednosti specifické pro danou disciplínu na sofistikovanější koncepční a technické úrovni prostřednictvím realizace a vyhodnocování pokročilých webových aplikací. Během tohoto modulu studenti prozkoumají témata jako Java, mobilní vývoj, pokročilé objektově orientované programování, lokalizace a e-learning.

Náklady

SAE Institute je soukromý poskytovatel vysokoškolského vzdělávání. Financování za školné je k dispozici studentům UK / EU, ale nezahrnuje celý kurz.

Poplatky

Poplatky za školné se liší podle školního areálu a zda jste student UK / EU nebo mezinárodní student.

Pro kampusy v Londýně a Oxfordu jsou poplatky za studenty ve Spojeném království 9 000 liber ročně a 12 000 za rok pro zahraniční studenty.

U Liverpoolu jsou poplatky pro studenty UK / EU 8 000 liber ročně a 11 000 liber ročně pro zahraniční studenty. Od září 2015 se tyto poplatky zvýší na 9 000 liber (UK / EU) a 12 000 liber (mezinárodní studenti) ročně.

Poplatky v našem kampusu v Glasgowu jsou pro studenty UK / EU 6 000 liber ročně a 9 000 za rok pro zahraniční studenty. Od září 2015 se tyto náklady zvýší na 7 000 liber ročně (UK / EU) a 10 000 liber (zahraniční studenti) ročně.

2 ročník

Vzhledem k tomu, že naše tituly jsou pouze dva roky, ušetříte značné částky jak na školné, tak na životní náklady ve srovnání s tradičním tříletým stupněm. Takže můžete studovat a absolvovat s mnohem nižší úrovní studentských dluhů!

Vzhledem k tomu, že výpůjční poplatky za půjčky nezahrnují celý kurz, existuje malá částka, kterou budete muset zaplatit vlastními prostředky. Chápeme, že to není vždy snadné, zvláště když nemáte příjem, a proto jsme vyvinuli platební plány na rozdělení malého rozdílu, který musíte zaplatit. Pokud nejste oprávněni k financování, máme také platební plány pro vás.

Poslední aktualizace Bře 2018

Informace o škole

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical cre ... Čtěte více

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical creative media educator with 54 campuses in 26 countries Méně
Londýn , Liverpool , Oxford , Glasgow + 3 Více Méně