Twinning se zahraničními zeměmi a mezinárodním obchodě

Všeobecné informace

Popis programu

Jam Academy spolupracuje neustále s univerzitami, zimních zahrad, sdružení a organizací, které mají v průběhu let povolených kulturní a hudební výměny se studenty z celého světa.

Zde uvádíme ty hlavní:

  • Daejin univerzita - Soul (Jižní Korea)
  • VisMedNet - Malta
  • Mezinárodní festival mládeže orchestrů (r Elio Ancients.) - Lucca

Twinning se zahraničím a mezinárodní výměnu

Od svého vzniku ústavu Jam akademie byla řízena s jediným cílem vytvořit hudební centrum uznávaný v celé Itálii jako škola excelence a profesionalita. Naše anglosaský vize hudební výchovy (metodika MAD - Music Aptitude rozvoj), vnitřní organizaci systematického přístupu, umožnily Jam Academy růst v průběhu let a to jak z hlediska počtu, tak z hlediska cen a akreditace International.

Od roku 2016 jsme zřídili „mezinárodní mezibankovní program“ (zdvojování se zahraničím) mezi zahraničními studenty a Academy of Music Jam akademie. Škola se nachází v jedné z hlavních italských měst, kolébka světové hudební kultury: Lucca (Toskánsko) je rodištěm slavného mistra Giacomo Puccini vodiče.

Twinningový program je rozložena na definovanou dobu, během níž se studenti mají možnost studovat a žít naše akademie a naše město. Plán studie a všechny hudební aktivity jsou podrobně definovány s našimi vzdělávacími vůdci, podle potřeb a cílů vzdělávání dell'istituo dvojče.

Cose'è pro nás twinningového

Náš výměnný program je zaměřen na podporu mezinárodní spolupráce a kulturní / hudební výměny mezi hudebními akademiemi ve světě a Jam akademie. Program se zaměřuje na tři hlavní principy: Učení (zlepšení své hudební dovednosti prostřednictvím studia a praxe pomocí našeho didaktiky MAD: Music Aptitude Development), učit se (objevovat naše kultura, naše zvyky a naše město) a podíl (zjistit, jak konfrontace s jinou kulturou pomáhá definovat sami).

Pevně ​​věříme, že ve vzdělávací hodnotu zkušeností v oblasti obchodu a veškeré naše úsilí se soustřeďuje tak, že studenti mohou strávit určitou dobu studia památné.

Jak uspořádat zdvojování

Instituce nebo zahraniční hudební akademie zájem o organizování obchodu s Jam Academy si mohou vyžádat Skype schůzku s našimi programovými povinnosti zahrnovaly psaní e-mailu, aby info@centromusicajam.it nebo na telefonním čísle +39 0583 957 566.

Poznámka definici programu prostřednictvím znalostí několika klíčových bodů: počet zúčastněných studentů, hudebních nástrojů, které vás zajímají se očekávají doma období realizace nebo nezavírá přehlídky samozřejmě i nějaké prohlídky zájezdy (Giglio divadlo Lucca, rodiště Giacoma Pucciniho, atd.).

Logistika a Rychlosti

Po definování požadavku, náš tým definovat vzdělávací návrh a logistiky jednou konstrukci výměnu. společnosti Jam Academy všemi aspekty týkající se učitelské návrh, organizaci výuky v rámci akademie, realizace uzavření představení na konci kurzu a případných prohlídek. Není-li dohodnuto jinak, hledání ubytování a logistice, instituce nebo akademie zahraničních cest.

jednotková cena za studenta bude zahrnovat všechny aspekty definovaných v procesu dohody. Naším záměrem bylo vždy nabídnout špičkové hudební vzdělání, pokračující hledání nejlepších výukových metodik a jsou přesvědčeni, nabídnout to vše za přiměřenou a konkurenceschopnou cenu.

Poslední aktualizace Čvn 2017

Informace o škole

Since 2001 Jam Academy has offered to more than 5000 students the opportunity to discover and enhance their musical talent. The courses are divided into Basic Courses and Higher Education: Bachelor of ... Čtěte více

Since 2001 Jam Academy has offered to more than 5000 students the opportunity to discover and enhance their musical talent. The courses are divided into Basic Courses and Higher Education: Bachelor of Arts in Performance and Bachelor of Arts in Technology and Production. Méně