V tomto rychle se měnícím světě, to není dost jednoduše vědět, co se děje ve vlastní město, stát, nebo země. Místo toho, pochopení mezinárodní záležitosti a zahraniční kultury je stále důležitější pro vzdělaný člověk a občan. Účinněji reagovat na dramatické změny a problémy se vyskytují po celém světě, Geneseo nabízí velkou v mezinárodních vztazích.

Tento program, který koordinuje oddělení politologie, je interdisciplinární, budete mít kurzy z mnoha různých akademických oblastech, včetně antropologie, ekonomie, cizí jazyky, zeměpis, dějepis, managementu a sociologie.

Program

Všichni studenti musí mít soubor základních povinných předmětů, které seznámit studenty s mezinárodní a srovnávací politice, ekonomice, zahraniční politice USA, v rozvojovém světě a kulturním kontextu mezinárodních vztahů. Volitelné předměty jsou zvoleny podle preferované specializace studentů z následujících tratí: - Globální politická ekonomie se zaměřuje na globalizační procesy, mezinárodní ekonomiku, srovnávací ekonomické systémy, hospodářský rozvoj a mezinárodní obchod. - The Vojna a mír studií zaměřuje se na pochopení příčin války, konfliktů a nepokojů, jakož i na podporu míru a řešení konfliktů. - The Evropský systém se zaměřuje na problémy a vývoj v Evropě, zejména na integraci a postkomunistickou přechod. - The Rozvojový svět dráha zahrnuje studium různých oblastí včetně Střední a Jižní Americe, na Středním východě, v Africe a Asii, které jsou všechny procházejí procesy politického a ekonomického vývoje.

Budete také muset prokázat znalosti v moderní cizí jazyk na středně pokročilé úrovni. Toho lze dosáhnout pomocí dosažení stupně 4 nebo vyšší na zkoušku Advanced Placement přijata na střední škole, rozřazovací test spravuje odbor Geneseo v cizích jazyků, nebo úspěšném ukončení studia jazyka v Geneseo nebo jiného orgánu.

Aby bylo možné uspokojit požadavky na mezinárodní vztahy hlavních, musíte dokončit buď studium v ​​zahraničí zkušenosti, schválený stáž, nebo speciální projekt schválený ředitelem významných mezinárodních vztahů. Upřednostňovanou možností je studium v ​​zahraničí, který poskytuje plnou cross-kulturní expozice. Tato zkušenost může být dosaženo prostřednictvím jednoho z mnoha programů nebo programů z jiných vysokých škol State University. Stáže mohou být vybrány z několika možností v zahraničí nebo ve Spojených státech, a to především ve Washingtonu, DC.

Mezinárodní vztahy Minor

Menší v mezinárodních vztazích je 24-úvěr hodinový program z velké části založena na stejné struktuře, základních kurzů a Volitelné skladby jako major.

Akademické příležitosti

The fakulty v mezinárodních vztazích vytváří zvláštní odborné znalosti a zkušenosti v evropských a ruských záležitostí, Blízký východ, Latinská Amerika, Jižní Asie, mezinárodní organizace, demokratizace, terorismus a bezpečnostních otázkách. Fakulta se studenty nezávislý výzkum, vedení studijních programů v zahraničí, a rádce vyznamenání práce. Studenti, kteří vynikají, jsou způsobilí pro Sigma Iota Rho, společnosti cti v mezinárodních vztazích. Řada oddělení kolokvium řeší významných mezinárodních otázek. Duální studijní programy a partnerství jsou vyvíjeny s vysokými školami v Rusku, Mexiku, Turecku a Číně.

Spolupráce vzdělávacích příležitostí

Geneseo je Model OSN Club se účastní každý rok v simulacích hostila na podzim od Georgetown University a v zimě u Harvard University. Další zkušenost je k dispozici pro studenty, kteří se chtějí podílet na simulaci modelu Evropské unie. V střídavých letech, tato simulace hostí evropskou univerzitou a americkou univerzitu. Tyto simulace vám možnost míchat s evropskými studenty i studenty z jiných amerických vysokých škol a univerzit. Kromě toho, Geneseo pošle jednoho studenta na West Point výroční konference o americké zahraniční politiky.

Kariérní možnosti a postgraduální studium

Hlavním mezinárodních vztahů vás může připravit řadu pracovních příležitostí v mezinárodních záležitostech. Tyto kariéry patří: obchod, vzdělání, státní služby, mezinárodní komunikace, poradenství, strategické plánování, mezinárodní právo, žurnalistiku, public relations, analýzu politického rizika, výzkum a armádu.

I když se ba v mezinárodních vztazích můžete jít přímo do trhu práce, je stále důležité mít absolvent titul. Doporučujeme vám prodiskutovat vaše plány postgraduální s vaší fakulty poradce rané ve studiu.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z The State University of New York at Geneseo »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
4 let
Denní studium
Price
32,540 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date