V mezinárodních vztazích

Všeobecné informace

Popis programu

V tomto rychle se měnícím světě, to není dost jednoduše vědět, co se děje ve vlastní město, stát, nebo země. Místo toho, pochopení mezinárodní záležitosti a zahraniční kultury je stále důležitější pro vzdělaný člověk a občan. Účinněji reagovat na dramatické změny a problémy se vyskytují po celém světě, Geneseo nabízí velkou v mezinárodních vztazích.

Tento program, který koordinuje oddělení politologie, je interdisciplinární, budete mít kurzy z mnoha různých akademických oblastech, včetně antropologie, ekonomie, cizí jazyky, zeměpis, dějepis, managementu a sociologie.

Program

Všichni studenti musí mít soubor základních povinných předmětů, které seznámit studenty s mezinárodní a srovnávací politice, ekonomice, zahraniční politice USA, v rozvojovém světě a kulturním kontextu mezinárodních vztahů. Volitelné předměty jsou zvoleny podle preferované specializace studentů z následujících tratí: - Globální politická ekonomie se zaměřuje na globalizační procesy, mezinárodní ekonomiku, srovnávací ekonomické systémy, hospodářský rozvoj a mezinárodní obchod. - The Vojna a mír studií zaměřuje se na pochopení příčin války, konfliktů a nepokojů, jakož i na podporu míru a řešení konfliktů. - The Evropský systém se zaměřuje na problémy a vývoj v Evropě, zejména na integraci a postkomunistickou přechod. - The Rozvojový svět dráha zahrnuje studium různých oblastí včetně Střední a Jižní Americe, na Středním východě, v Africe a Asii, které jsou všechny procházejí procesy politického a ekonomického vývoje.

Budete také muset prokázat znalosti v moderní cizí jazyk na středně pokročilé úrovni. Toho lze dosáhnout pomocí dosažení stupně 4 nebo vyšší na zkoušku Advanced Placement přijata na střední škole, rozřazovací test spravuje odbor Geneseo v cizích jazyků, nebo úspěšném ukončení studia jazyka v Geneseo nebo jiného orgánu.

Aby bylo možné uspokojit požadavky na mezinárodní vztahy hlavních, musíte dokončit buď studium v ​​zahraničí zkušenosti, schválený stáž, nebo speciální projekt schválený ředitelem významných mezinárodních vztahů. Upřednostňovanou možností je studium v ​​zahraničí, který poskytuje plnou cross-kulturní expozice. Tato zkušenost může být dosaženo prostřednictvím jednoho z mnoha programů nebo programů z jiných vysokých škol State University. Stáže mohou být vybrány z několika možností v zahraničí nebo ve Spojených státech, a to především ve Washingtonu, DC.

Mezinárodní vztahy Minor

Menší v mezinárodních vztazích je 24-úvěr hodinový program z velké části založena na stejné struktuře, základních kurzů a Volitelné skladby jako major.

Akademické příležitosti

The fakulty v mezinárodních vztazích vytváří zvláštní odborné znalosti a zkušenosti v evropských a ruských záležitostí, Blízký východ, Latinská Amerika, Jižní Asie, mezinárodní organizace, demokratizace, terorismus a bezpečnostních otázkách. Fakulta se studenty nezávislý výzkum, vedení studijních programů v zahraničí, a rádce vyznamenání práce. Studenti, kteří vynikají, jsou způsobilí pro Sigma Iota Rho, společnosti cti v mezinárodních vztazích. Řada oddělení kolokvium řeší významných mezinárodních otázek. Duální studijní programy a partnerství jsou vyvíjeny s vysokými školami v Rusku, Mexiku, Turecku a Číně.

Spolupráce vzdělávacích příležitostí

Geneseo je Model OSN Club se účastní každý rok v simulacích hostila na podzim od Georgetown University a v zimě u Harvard University. Další zkušenost je k dispozici pro studenty, kteří se chtějí podílet na simulaci modelu Evropské unie. V střídavých letech, tato simulace hostí evropskou univerzitou a americkou univerzitu. Tyto simulace vám možnost míchat s evropskými studenty i studenty z jiných amerických vysokých škol a univerzit. Kromě toho, Geneseo pošle jednoho studenta na West Point výroční konference o americké zahraniční politiky.

Kariérní možnosti a postgraduální studium

Hlavním mezinárodních vztahů vás může připravit řadu pracovních příležitostí v mezinárodních záležitostech. Tyto kariéry patří: obchod, vzdělání, státní služby, mezinárodní komunikace, poradenství, strategické plánování, mezinárodní právo, žurnalistiku, public relations, analýzu politického rizika, výzkum a armádu.

I když se ba v mezinárodních vztazích můžete jít přímo do trhu práce, je stále důležité mít absolvent titul. Doporučujeme vám prodiskutovat vaše plány postgraduální s vaší fakulty poradce rané ve studiu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1871, Geneseo is one of the premier public liberal arts colleges in the country.

Founded in 1871, Geneseo is one of the premier public liberal arts colleges in the country. Méně