Vysokoškolák / absolvent titul v oboru agronomie

Všeobecné informace

Popis programu

Cíle předmětu:

Během svého výcviku v ESACB, s licencí Agronomická rozvíjet dovednosti pro provádění profesní činnosti, které jim umožní plánovat, řídit a provádět všechny postupy a techniky, které v sobě farmy, zemědělské a zemědělsko-lesnických pracovních míst, podniků nebo instituce, před nebo za výrobní činnosti, služeb, kteří je, poskytovat jim zboží, nebo použijte své produkty, ať už jako zaměstnanci pro ostatní, ať už jako podnikatelé či jako profesionálové, v rámci zásad udržitelného zemědělství a dodržování kvality a bezpečnosti potravin a životního prostředí. Jejich výcvik jim umožňuje také budování kapacit v oblasti sběru, výběru a interpretace relevantních informací, které jim umožní doložit řešení, které předpokládají a soudy, které vydává, včetně analýzy sociálních, vědeckých a etických aspektů relevantní.

Kariéra

Farmer organizace:

Svazy zemědělců, družstev, skupiny zemědělců, odbory a další: jako členové správní rady; Technické manažeři; podílející se na technickou podporu; Řízení stroje parky.

Obchod:

Zemědělské společnosti, hospodářských zvířat a zemědělsko-lesnických; Seed produkční společnosti a závody, výroba a uvádění na trh zemědělských chemikálií (hnojiv, přípravků na ochranu rostlin a jiné), stroje a zemědělská a zařízení pro chov zvířat, kompozitní potraviny, mléko a mléčné výrobky, maso a masné výrobky, výroba a prodej aditiv.

Může zasahovat do zkušební, šíření, technické pomoci a prodej; jako odpovědné za správu chovatelských zařízení.

Soukromé společnosti; Podnikatelé sami o sobě; Ministerstva (zemědělství, ekonomie, vzdělávání, práce); Obce; Úvěrové organizace; Vedení centra; Statistics.

Poslední aktualizace Úno 2016

Informace o škole

The Castelo Branco Polytechnic Institute (IPCB) is a public institution of higher education, whose culture is characterised by the richness of the diversity and uniqueness of each own one of the six ... Čtěte více

The Castelo Branco Polytechnic Institute (IPCB) is a public institution of higher education, whose culture is characterised by the richness of the diversity and uniqueness of each own one of the six schools that are Agriculture, Applied Arts, Education, Management, Health and Technology. Méně