Vysokoškolský program stavební inženýrství

Všeobecné informace

Popis programu

Katedra stavebnictví UL Lafayette vám pomůže připravit cestu k vašemu budoucímu úspěchu.

S titulem stavební inženýrství můžete navrhovat a stavět dopravní systémy, které spojují zemi, vytvářet nezbytné ochrany pro naše vodní systémy a určovat nejlepší materiály pro naše mosty a silnice. S takovou všestranností a širokou škálou příležitostí je cesta v oboru stavebního inženýrství.

Na katedře stavebnictví se zaměřujeme na starodávné a moderní technické výkony, které ovlivňují a rozhodují o tom, jak budujeme a navrhujeme veškerou infrastrukturu.

Naše práce, která byla představena na národní úrovni, zahrnuje znovuvytvoření toho, jak Římané zvedli bloky o hmotnosti 5 300 liber, stanovení toho, jak velké množství písku může egyptské pyramidy odolat, vytvoření nejlepší směsi pro asfalt, návrh nejlepších dopravních systémů ke zmírnění dopravní zácpy a vybudování nejsilnější struktury nad zemí a vodou.

Praktické zkušenosti, které zde poskytujeme, vás připraví na kariéru v oblasti životního prostředí, geotechniky, stavebnictví, stavebnictví nebo dopravy. Po celou dobu své vysokoškolské kariéry můžete pracovat po boku profesionálů v oboru, navazovat kontakty se společnostmi a jednotlivci, abyste mohli tuto kooperaci nebo stáž přistát ve škole a poté dokončit skvělou práci po ukončení studia.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The College of Engineering at the University of Louisiana at Lafayette is dedicated to educating world-class engineers who have the knowledge, skills, and abilities to improve the quality of life acro ... Čtěte více

The College of Engineering at the University of Louisiana at Lafayette is dedicated to educating world-class engineers who have the knowledge, skills, and abilities to improve the quality of life across the globe. Our college, our faculty, and our administration are known throughout the nation for outstanding engineering education, research, and public service. Our undergraduate student population has soared from approximately 1,100 to over 2,000 over the past few years, making Ragin’ Cajun Engineering the second largest engineering college in Louisiana. We've initiated numerous student development programs, including a leadership development program, engineering ambassadors, and several specialty minors. We are particularly proud that both our African-American and graduate student populations have increased by over 25 percent over the past five years — both go against the national trend. Méně