Přehled

Prostory, ve kterých žijeme a práce, nás hluboce ovlivňují. Ovlivňují naše nálady a mohou správně vytvořit harmonii. S Fanshawe je Honors bakalářského programu interiérového designu, budete mít možnost opustit trvalé známky nejen na prostory, které vytvoříte, ale lidé, kteří je obývají.

Co očekávat od našeho stupně interiérového designu

Náš bakalářský program interiérového designu vás připraví na tuto kreativní a poptávkovou kariéru, dozvíte se o komerčním a rezidenčním designu. Tento stupeň interiérového designu zkoumá hlavní aspekty interiérového designu, jako je analýza problému, vývoj konceptu, designová komunikace, osvětlení, výkresy a specifikace a špičková technologie designu. To není vše, protože komunikace a sdílení vašich nápadů s budoucími klienty je klíčovou součástí interiérového designu, budete studovat verbální a vizuální metody prezentace. Vyzkoušíte své nápady v prostředí, kde se pracuje, nakupujte to, co funguje, a které ne. Rovněž dokončíte jeden termín v kooperativním prostředí a zažijete z první ruky výzvy a odměny interiérového designu.

Srdcem bakalářského studijního programu interiérového designu je důraz na vytváření ekologicky udržitelných projektů. Stejně tak, pokud jste nadšeni, že pomáhají vytvářet prostory, které vychovávají fyzické, sociální a psychologické potřeby měnící se společnosti, pak bakalářský program interiérového designu je pro vás.

Fanshawe je vyznamenání Bakalář programu interiérového designu je uznáván ARIDO - Asociace registrovaných návrhářů interiérů Ontario.

Požadavky na přijetí

OSSD s kursy z University (U) nebo University / College (M) stream:
- Anglický jazyk 12 (U)
(Poznámka: Minimální konečná požadovaná známka je 65)
- Libovolná třída 11 Matematika * (U) nebo (M) OR Stupeň 12 Matematika (U)
- Plus čtyři další kurzy třídy 12 (U) nebo univerzity / vysoké školy (M); * žadatelé, kteří se ucházejí o maturitu z 11. ročníku (U) nebo (M), musí mít pět doplňkových kurzů třídy 12 (U) nebo univerzity / vysoké školy (M)
- Konečný minimální průměr 65,0% na základě nejvyšších šesti kurzů Univerzity 12 (U) nebo Univerzity / vysoké školy (M)
NEBO
Zralý žadatel, který stál v požadovaných kurzech a stupních uvedených výše
NEBO
Post-Secondary Standing ** (v případě potřeby)
A
Dokončení vzorku digitálního portfolia a psaní

Požadavky anglického jazyka

Žadatelé, jejichž prvním jazykem není angličtina, budou muset prokázat znalost angličtiny jedním z následujících způsobů:

 • Vysokoškolské kredity třídy 12 University Stream nebo University Stream z Ontario Secondary School nebo jejich ekvivalent v závislosti na požadavcích na přijetí programu
 • Zkouška testu angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) s minimálním skóre 560 pro test na papíře (PBT) nebo 84 pro internetový test (iBT) s výsledky testů za poslední dva roky
 • Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS) Akademický test s celkovým skóre 6,5 bez skóre méně než 6,0 v kterémkoli ze čtyř pásem s výsledky testů za poslední dva roky
 • Kanadský test anglického jazyka (CAEL) s celkovým skóre 70, s výsledky testů za poslední dva roky
 • Pearsonův test angličtiny (PTE) s minimálním skóre 59, s výsledky testů za poslední dva roky
 • Cambridge English Test (FCE / CAE / CPE) s celkovým skóre na anglické stupnici Cambridge 176 bez jazykové dovednosti menší než 169, s výsledky testů za poslední dva roky
 • Hodnocení anglického jazyka (ELE) na Fanshawe College s minimálním skóre 75% ve všech částech testu s výsledky testů za poslední dva roky
 • Studenti Fanshawe College ESL4 / GAP5: Minimální úroveň 80% v ESL4 / GAP5 Úroveň 9 nebo 75% v ESL4 / GAP5 Úroveň 10

Doporučená akademická příprava

 • Kurzy v následujících oblastech: Umění a design, environmentální / urbanistický design, udržitelnost, architektura a navrhování

Doporučená osobní příprava

 • Studenti by měli mít zájem o zkoumání využití a návrhu fyzických prostor. Měly by se těšit na uměleckou, tvůrčí činnost. Bylo by prospěšné mít zájem o environmentální udržitelnost a společenskou odpovědnost.

Kritéria výběru žadatelůPokud počet oprávněných žadatelů překročí dostupné prostory v programu, budou kritéria výběru uchazeče:

 1. Preference pro stálé obyvatele Ontárie
 2. Příjem žádosti do 1. února (po tomto datu bude Fanshawe College považovat žadatele za první příchozí, první doručené, dokud nebude program plný)
 3. Dosažení požadavků na přijetí
 4. Dosažené výsledky v postsekundárních studiích ** (v případě potřeby)
 5. Posouzení dovedností uchazeče relevantních pro program založený na digitálním portfoliu a vzorovém psaníPoznámka:
 • Žadatelé, kteří jsou v současné době zapsáni na univerzitě nebo kteří dříve navštěvovali univerzitu nebo jiné postsekundární instituce a žádají o převod do programu Honors Bachelor of Interior Design, jsou zvažováni na základě jejich postsekundárního postavení. Konkrétně, žadatelé, kteří jsou v současné době zapsáni na univerzitě nebo kteří dříve navštěvovali univerzitu, musí udržet minimální průměr 65,0% v posledních deseti kurzech s plným kreditem nebo s plným kreditem, aby mohli být zváni k přijetí. Žadatelé, kteří mají méně než deset kreditů, musí ve všech kurzech udržet minimální průměr 65,0%, aby mohli být přihlášeni. Žadatelé, kteří se ucházejí o vysokoškolské vzdělání, musí úspěšně dokončit diplomový program s celkovým GPA 2,5 v ukončeném programu. Kromě toho musí všichni studenti, kteří se ucházejí o univerzitu nebo vysokou školu, absolvovat předškolní kurzy angličtiny a matematiky, jak je uvedeno v požadavcích na přijetí.

Kariérní možnosti

Absolventi programu by se mohli stát návrháři s firmami v oblasti interiérového designu, architektonickými firmami nebo korporátními institucemi. Mohou také pracovat jako nezávislí designéři nebo jako zástupci architektury a designu s dodavateli aliance zdrojů. Budou moci navrhovat kanceláře, pohostinství, maloobchodní a institucionální zařízení, zdravotnická zařízení a rezidenční prostředí, včetně udržitelných postupů, jak je zdůrazněno v celém programu.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Fanshawe College »

Poslední aktualizace Červenec 9, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
7,591 CAD
Kanadský školný poplatek: 3,030,16 $ Mezinárodní školné: 7,591 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date