Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 BA v Šperkařství 2024

7 BA Programy v Šperkařství 2024

Přehled

Bakalářský titul v oblasti liberálních umění nebo humanitních oborů je znám jako bakalář umění a je udělen studentovi, který absolvoval univerzitní program o čtyři nebo více let. Často se zaměřuje na jedno téma a umožňuje studentovi rozvíjet specializované znalosti.

Co je BA v designu šperků? Bakalářská diplomová práce se zaměřením na návrh šperků umožňuje studentům naučit se vytvářet úžasné šperky. Kurzy mohou zahrnovat metodiku tvorby, kulturní témata, technické kreslení a design. Studenti si mohou také vybrat takové třídy jako vykreslování, výroba a vývoj konceptu. Instrukce mohou zahrnovat techniky, jako je pájení, kamenování, svařování a lití.

Absolventi s bakalářským uměním v designu šperků mohou zjistit, že se stávají více analytickými, jsou lépe organizovaní a mají přesnější vnímání barvy a kvality klenotů. Tyto schopnosti často pomáhají vytvářet jedinečné šperky. Studenti mohou také rozvinout obratnost, odhodlání a pozornost k detailům, které jim pomohou v podnikatelském světě.

Počet tříd požadovaných pro absolvování bakalářského studia zaměřeného na design šperků se mezi univerzitami liší, ale nejčastěji trvá tři až pět let studia. Z tohoto důvodu se náklady mohou také lišit.

S poptávkou po krásných klenotech, které jsou jedinečným uměleckým dílem, absolvent s bakalářským uměním v oboru šperky může vybrat z mnoha kariérních cest. Někteří absolventi najdou hodnotu tím, že pracují jako nezávislí návrháři, kteří vytvářejí jeden předmět najednou, zatímco jiní se daří v rušném pracovním prostředí s rukama, shonem a tlakem spojeným s velkým obchodem. Mezi další volby povolání mohou patřit hodnotitelé, inženýři a klenotníci.

Vzhledem k tomu, BA v šperky Design studijních programů jsou nabízeny v celosvětovém měřítku, on-line třídy dělají vhodné pro téměř každého, kdo se zúčastní. Chcete-li začít svou kariéru v designu šperků, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním návodu.

Přečtěte si více

Filtry

  • BA
  • Móda
  • Design oděvních doplňků
  • Šperkařství
Studijní obory
  • Móda (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát