Keystone logo

39 BA Programy v Americká studia 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Americká studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (39)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Americká studia

Bakalářská nebo bakalářská výuka je tříletý až čtyřletý titul, který mohou studenti často absolvovat na univerzitní úrovni. Tento vysokoškolský titul se může zaměřit na umění nebo humanitní vědy.

Co je BA v amerických studiích? Většina studentů, kteří mají zájem o absolvování bakalářského studia v amerických studiích, se zajímají o kulturu, historii, literaturu a politiku ve Spojených státech. Tento stupeň často používá přednášky a semináře ve studijním plánu, aby pomohly studentům pochopit, proč mají Spojené státy vliv na zbytek světa. Učební plán má také tendenci se ponořit do toho, jak kultura a politika ovlivňují Američany. Pokud se odebírají mimo Ameriku, jsou pro studenty k dispozici také silné kurzy anglického jazyka.

Studenti, kteří absolvují tento stupeň, mohou rozvíjet silné schopnosti kritického myšlení, porozumění různým kulturám a lépe spolupracovat s jazykem. Tyto dovednosti mohou pomoci při získávání kariéry v různých průmyslových odvětvích, zejména v politické a humanitní oblasti.

Náklady jsou obvykle obavy, pokud jde o účast na univerzitě. Předtím, než si studenti vyberou školu, je nejlepší zjistit ceny. Většina škol se liší v tom, co účtují a jakou finanční pomoc je k dispozici.

Absolventi s bakalářským studiem v amerických studiích obvykle mají znalosti o politice, kultuře a společnosti, které jim mohou pomoci v kariéře s firmami, které mají mezinárodní obchodní záležitosti. Mohou být zaměstnáni jako zástupci služeb zákazníků nebo obchodních partnerů. Kromě toho mohou držitelé titulu pracovat jako manažeři v charitativních organizacích, které mají mezinárodní cíle. Studenti amerických studií mohou také vykonávat práci jako výzkumní pracovníci nebo spisovatelé amerického života a kultury.

Studenti mohou být schopni absolvovat titul v amerických studiích na místních univerzitách nebo institucích v zahraničí. Kromě toho mohou školy nabízet kurz online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.