Keystone logo

Filtry

 • BA
 • Humanitní vědy
 • Literatura
 • Anglická literatura
Studijní obory
 • Humanitní vědy (71)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

71 BA Programy v Anglická literatura 2024

  BA Programy v Anglická literatura

  Bakalář umění je vysokoškolský titul dostupný v mnoha oborech studia s důrazem na liberální umění, jazyky nebo společenské vědy. Tituly v těchto oborech otevírají dveře na širokou škálu pracovních míst v různých průmyslových odvětvích a jsou užitečné při pomoci studentům rozvíjet dovednosti v oblasti čtení, psaní a kritického myšlení.

  Ti, kteří přemýšlejí o tom, co je BA v anglické literatuře, si mohou myslet, že tento obor studia se týká pouze čtení a komentování starých románů, které už nejsou relevantní nebo užitečné na současném trhu práce. To však nemohlo být dále od pravdy. BA v anglickém literatuře je ve skutečnosti uznávaným studijním oborem, který rozvíjí řadu užitečných dovedností studentů. Kurz je tvořen spoustou čtenářských i nonfických textů, stejně jako interpretačními esejemi a nezávislými výzkumnými projekty.

  BA v anglickém literatuře učí studenty plné psaní dovedností, které jsou užitečné v mnoha různých pracovních míst. Pomáhá jim také rozvíjet schopnost pečlivě číst, kriticky myslet a vyjadřovat své nápady způsobem, který lze snadno pochopit.

  Náklady na bakaláře v angličtině se liší v závislosti na škole, v níž je získána. Většina studijních programů trvá nejméně pět let a studenti by měli očekávat, že za každou třídu zaplatí více učebnic.

  BA v anglickém literatuře otevírá dveře mnoha různým typům kariéry. Výuka je populární volbou pro absolventy, ale daleko od jediné. Tento stupeň připravuje studenty pro mnoho různých pracovních míst, které vyžadují vysokou úroveň čtení nebo veřejné mluvení.

  Vysoké školy a univerzity po celém světě nabízejí bakalářské tituly v anglické literatuře. Online studium je ideální způsob, jak se zúčastnit instituce podle vašeho výběru. Při dálkovém učení nezáleží na tom, jestli žijete daleko od instituce podle vašeho výběru, protože budete moci dokončit své úkoly a komunikovat s instruktory online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.