Keystone logo

6 BA Programy v Humanitní vědy Lingvistika Aplikovaná lingvistika 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Humanitní vědy
  • Lingvistika
  • Aplikovaná lingvistika
Studijní obory
  • Humanitní vědy (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Humanitní vědy Lingvistika Aplikovaná lingvistika

Pokud se chcete přihlásit do Bachelor of Arts (BA) programu, se dozvíte o širokou škálu témat souvisejících s svobodných umění, společenských věd a humanitních věd. Po dokončení své vzdělání, můžete sledovat absolvent titul, nebo začít svou kariéru.

Co je BA v aplikované lingvistiky? Lingvistika programy vás naučí základům komunikace a jazyk, a pomůže připravit se na požadovanou kariéru. Kromě učení o syntaxi, fonologie, a dalších souvisejících tématech, budete pracovat na získání mistrovství alespoň v jednom jazyce kromě své vlastní. Můžete se také očekává, že získat alespoň základní znalost historie a teorie jazyka. Kromě vašich hlavních požadavků, studijní program vyžaduje dokončení sadu základních požadavků, které mohou zahrnovat kurzy z matematiky, společenských věd a anglicky.

S bakalářským titulem v aplikované lingvistiky, otevřete si až do několika profesních příležitostí.Váš pregraduální vzdělání poskytuje silnou sadu dovedností, který pak můžete aplikovat na řadu profesí.

Bakalář umění trvá přibližně čtyři roky dokončit, v závislosti na škole. Školné a poplatky se také liší od školy do školy. Doporučuje se, aby se obrátit na školní přijímací kancelář pro stanovení nákladů na zápisu.

Pracovní příležitosti pro studenty lingvistiky nejsou odsunuta na jednu konkrétní oblast kariéry. Absolventi nacházejí uplatnění v široké škále oblastí, včetně antropologie, neurovědy, radit se, a vysokoškolského vzdělávání. Mnoho bývalí studenti také pracovat jako vychovatele, výuku angličtiny jako druhého nebo cizího jazyka. Jiní najdou uplatnění jako tlumočníci, nářečí coachers, nebo logopedi. Kariéra pro lingvisty jsou k dispozici ve veřejném i soukromém sektoru. S takovým eklektický sadě dovedností, budete pravděpodobně najít povolání, který vám vyhovuje.

Mnoho škol po celém světě nabídka bakalářských titulů v aplikované lingvistiky. Pokud flexibilní plán je něco, co hledáte, zvážit využití on-line kurzů. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.