Keystone logo

Filtry

 • BA
 • Architektura
 • Architektura
Studijní obory
 • Architektura (24)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  24 BA Programy v Architektura 2024

   BA Programy v Architektura

   Zisk je BA v architektuře je skvělá volba pro lidi, kteří se zajímají o design a stavbu a doslova chtějí pomoci tvarovat způsob, jakým svět vypadá.

   Potenciální studenti se mohou zeptat, co je BA v oboru architektury? To zahrnuje učení takových věcí, jako jsou základy konstrukce a konstrukce budov, a jak používat CAD programy (programování pomocí počítačů). Některé z dalších kurzů, které jsou pro tento stupeň často vyžadovány, zahrnují architektonickou historii, design zeleně, stavební metody a řízení projektů. BA v architektuře často trvá pět let dokončit. V posledním roce programu mohou mít studenti možnost zúčastnit se stáže u architektonické firmy.

   BA v architektuře může být výhodná z několika důvodů. Pokud nic jiného, ​​může pomáhat studentům v rozvoji důležitých kritických myšlenek a dovedností vedení.Stupeň v této oblasti může také dělat absolventy více obchodovatelné potenciálním zaměstnavatelům.

   Náklady na získání BA v architektuře se mohou lišit podle školy a země. Je důležité, aby potenciální studenti důkladně prozkoumali jakýkoli program, v němž mají zájem. To zahrnuje mluvit s někým v přijímacích kancelářích jakýchkoli programů, ve kterých mají zájem potvrdit všechny poplatky.

   Mnoho studentů s BA v architektuře hledá práci v architektonických firmách pracujících na exteriérových či interiérových projektech jako jsou domy, kancelářské budovy a hotely. Jiní najdou zaměstnání ve veřejném sektoru jako urbanisté. Někteří absolventi se mohou rozhodnout, že budou pokračovat v magisterském studiu v oboru architektury nebo vyučovat.

   Existuje mnoho nádherných domácích i mezinárodních možností získání titulu BA ve studiích architektury. Online kurzy mohou být skvělou volbou pro potenciální studenty s omezenou flexibilitou nebo ti, kteří žijí daleko od školy, která má studijní program.Neoddělujte své vzdělání. Naše rozsáhlá databáze je dobrým místem pro začátek vašeho výzkumu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.