Keystone logo

0 BA Programy v Zdravotní péče Zdravotnické technologie Biotechnologie 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Zdravotní péče
Studijní obory
  • Zdravotní péče (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

Clear filters

Popular degree type

Popular education type

BA Programy v Zdravotní péče Zdravotnické technologie Biotechnologie

Mnoho studentů tvrdě pracovat během jejich vysoké školy kariéry vydělávat na jejich Bachelor of Arts (BA) stupňů. Tento program se zaměřuje na poskytování studentům znalosti a zkušenosti týkající se jejich zvolené dur, spolu s pohledem na celou řadu dalších svobodných umění tématech. Obecně přičemž tři-čtyři roky na dokončení, může BA dát studentům správné odborné znalosti, aby vyniknout ve svém oboru.

Co je BA v biotechnologii? V tomto programu se studenti mohou naučit jemnůstky biotechnologie pole, včetně techniky, koncepcí a vědeckých principech. Prostřednictvím hands-on učení a ročníkové práce, mohou dozvědět, jak se stát laboratorní výzkumné pracovníky v průmyslu. Budou mít příležitost získat znalosti nezbytné pro práci v jiných oblastech, které vyžadují vědecké zázemí stejně. Některé programy mohou umístit zaměřit na firemní kurzy, a mnoho základních kurzů mohou zahrnovat matematiku, chemii a biologii.

Existuje mnoho důvodů, proč sledují bakalářský titul v oblasti biotechnologií.Například absolventi mohou stát velmi cenné pro potenciální zaměstnavatele a měli být schopni vstoupit kariéru v rychle se rozvíjejícím oboru. Budou mít možnost použít to, co se naučili, a poskytnout své odborné znalosti v průmyslu.

Náklady vydělávat BA v Biotechnology se liší v závislosti na vysoké škole, jeho umístění a specifického programu, které nabízí. Kontaktování přijímací kancelář požadované instituce budou užitečné při získávání více informací o nákladům a o jejím programu, jakož.

Absolventi s tímto stupněm často úspěšně naučili, jak aplikovat biologii k lékařské, technologické, strojírenství, průmyslové a environmentální oblasti. Díky svým znalostem, které mohou být velmi vyhledávaná po zaměstnavateli a můžete najít kariéru v oblasti výzkumu nebo lékařských institucí. Oni mohou dodatečně pracovat jako mikrobiologů, biologických techniků, biochemiků a biomedicínských inženýrů.

Pro místní i mezinárodní studenty, mnohé školy nabízejí on-line kurzy a tituly. To je vynikající pro poskytuje flexibilitu pro studenty, kteří nemohou žít v blízkosti jejich požadovanou univerzitě. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.