Keystone logo

99 BA Programy v Turismus a pohostinství 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Turismus a pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (99)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Turismus a pohostinství

V dnešním světě, je nutné mít bakalářský titul získat vysoce placenou práci. Vydělávat Bachelor of Arts stupeň nastane po dokončení vysokoškolských kursů, které obvykle trvá tři až pět let denního studia na vysoké škole nebo vysoké škole.

Co je to BA v oboru cestovního ruchu a pohostinství? Tento stupeň je zaměřen na všechny věci spojené s rostoucí cestovního ruchu, která zahrnuje práci v hotelech, dopravních podniků, restaurací a turistických atrakcí. Program v této oblasti typicky kombinuje aspekty cestovního ruchu se strategiemi řízení podniku. Vedení kurzy jsou nabízeny a obecně se zaměří na pohostinství, marketingu, stravování, potravin a nápojů, a rekreační správy. V závislosti na vašich profesních cílů, možná budete chtít, aby se specializují na hotely, restaurace, lázně, kasina nebo zvláštních událostí.

Po dokončení své požadavky míry, mohli byste být součástí vzrušující a zábavné průmyslu.Lidé v této oblasti vedou rychle se rozvíjejícím život, mají jedinečné zážitky a musí splňovat mnoho různých druhů lidí.

Pokud jste zvědaví o nákladech cestovního ruchu a pohostinství programy, to se liší v závislosti na typu programu, který zapsat do jakož i, kde se nachází vaše škola.

Poté, co získáte bakalářský titul v oboru cestovního ruchu a pohostinství, budete muset zvolit kolonky, které chcete pracovat. Pokud vaše výuka se specializuje v určitém odvětví v rámci odvětví pohostinství, můžete pokračovat na této cestě. Absolventi obvykle najít manažerských pozic v restauracích, kluby zdraví, stravovací podniky, hotely a kasina. Další možností je připojit se v leteckém průmyslu, a to buď ve městě nebo vedení. Konečně, někteří jedinci se stal cestovní kanceláře či touroperátoři pro různé rekreační balíčky.

Pokud jste vždycky snili o vzrušující kariéru v pohostinství, můžete začít dělat to realita s on-line kurzy.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.