Keystone logo

38 BA Programy v Design Design interiéru 2024

Filtry

Filtry

 • BA
 • Design
 • Design interiéru
Studijní obory
 • Design (38)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  BA Programy v Design Design interiéru

  Bakalář umění v interiérovém designu je vysokoškolácký program, který spojuje tvůrčí, koncepční a technické dovednosti. Nakonec připravuje studenty na kariéru jako návrháři v obytných, komerčních a veřejných prostorech. Stupeň trvá obvykle tři až čtyři roky, ale může se lišit v závislosti na nabízené instituci a požadovaných kariérních cílech studenta.

  Co je BA v designu interiéru? Bakalář umění v designu interiéru je liberální umělecký titul, na rozdíl od umění výtvarného umění, který je udělen, když studenti dokončí odpovídající vysokoškolácký program. Studenti získají neocenitelné dovednosti, které je připravují pro kariéru v koncepčním návrhu pro různé prostory. Studenti se nejen naučí vytvářet technické 3D návrhy, ale také se naučí, jak je komunikovat prostřednictvím různých vizuálních mediálních platforem. Bakalářský titul v oboru designu interiéru se zaměřuje také na kreativní řešení problémů, například řešení problémů rozvržení v prostorách různých velikostí a tvarů.

  Studenti interiérového designu získají mnoho praktických a tvůrčích dovedností v celém programu. Absolventi se stávají konkurenčními uchazeči o zaměstnání, kteří nabízejí zaměstnavatelům jak technický, tak umělecký majetek, což je v dnešní pracovní síle vzácná kombinace. Studenti interiérového designu také získají praktické zkušenosti v průběhu celého studia, které obvykle vyvrcholí profesionálním portfoliem, které budou představovat potenciálním zaměstnavatelům.

  Náklady se velmi liší od programu po program. Náklady na studium často závisí na délce potřebné k dokončení studia, stejně jako na oblasti, na které se studenti rozhodnou přidat do bakalářského programu. Studenti se doporučují, aby důkladně prozkoumali programy a školy před tím, než se zavázali k tomu, aby zajistili, že odpovídají jejich akademickým cílům a finančním potřebám.

  Studenti interiérového designu jsou připraveni na kariéru v různých odvětvích. Mohou pracovat jako rezidenti nebo komerční návrháři interiérů. Naopak, mohou se zaměřit na určitý prostor tím, že pracují například jako kuchyně, koupelny nebo návrháři domácího kina. Absolventi mohou také uplatnit své tvůrčí schopnosti tím, že pracují jako obchodníci nebo vývojáři půdorysu mezi mnoha dalšími kariérovými cestami.

  Pro zájemce o studium jsou k dispozici tisíce programů pro návrh interiérů. Vyhledávání můžete zjednodušit prohlížením naší rozsáhlé databáze. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.