Keystone logo

255 BA Programy v Ekonomika 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Ekonomika
Studijní obory
  • Ekonomika (255)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Ekonomika

Bakalář umění, nebo BA, je akademický úspěch obvykle získal za tři nebo čtyři roky průběhu studia ve svobodných umění související tematické oblasti, jako je umění, společenských věd, filozofie a humanitních věd. Studenti, kteří úspěšně vydělávat Bachelor of Arts připravují na kariéru v celé řadě průmyslových odvětví, a míra je také předpokladem pro většinu pokročilých stupňů.

Jen to, co je BA v oboru ekonomie? Bakalář umění v ekonomii kombinuje doslovný a kvantitativní kurzu ve snaze připravit studenty na práci v národních a mezinárodních společností, organizací, finančních institucí, agropodnikání a různých úrovní vlády. Studenti v typickém Bachelor of Arts v programu Ekonomika bude studovat mikro a makroekonomie, analýza nákladů, strategické cenu statistické prognózování a průzkum trhu, mimo jiné souvisejících oblastech.

Bakalář umění v držáků ekonomie jsou obecně schopni požádat o více pozic a velení vyšší platy než u těch bez stupňů. Kromě zvýšené kariéru a finanční možnosti, stupeň-držitelé mohou také rozhodnout, dosáhnout vyšší akademický titul v oboru podniková ekonomika a veřejné správy nebo obdobného oboru.

Není stanoveno náklady na získání akademického titulu; spíše, že náklady na tyto programy se liší v závislosti na mnoha faktorech, mezi nimi je délka programu a geografické umístění školy, jehož prostřednictvím je přijata.

Ekonomie Studijní držáky jsou připraveny pro práci v širokém poli podnikání a pozic financování souvisejících, včetně těch, které v rámci podniků, státní správa, školství a neziskového sektoru.Mnoho absolventů ekonomie pokračoval se stát projektové manažery, finanční nebo rozpočtové analytiky, leasingu, poradenství, půjčky důstojníci, prodejní inženýry, statistici nebo systémových analytiků, mimo jiné pozice.

Studenti se zájmem o získání BA v oboru ekonomie by měla využít Masterstudies "rozsáhlou databázi dostupných programů po celém světě. Mnoho studentů si vybrat on-line programy, protože flexibilitu při plánování, které poskytují, takže pokud se on-line BA v oboru ekonomie, je něco, co byste se chtěli dozvědět více o hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru od vyplnění v hlavní formě.