Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 10 BA v Film Industry 2024

10 BA Programy v Film Industry 2024

Přehled

Co jsou studie filmového průmyslu?
Studie filmového průmyslu je studium obchodních a tvůrčích aspektů filmového průmyslu. Zahrnuje vše od vývoje a výroby filmů až po jejich distribuci a výstavu. Kromě toho zahrnuje také výzkum historie, teorie, a kritika filmu.

Co mohu dělat s titulem ve filmovém průmyslu?
Existuje řada různých kariérních cest, které můžete absolvovat s titulem ve studiích filmového průmyslu. Jednou z možností je pokračovat v kariéře ve filmové produkci. To by mohlo zahrnovat práci jako producent, režisér, nebo scenárista. Případně můžete také pracovat v distribuci filmů nebo marketingu. Absolventi filmového průmyslu mohou také pracovat jako filmový kritik, historik nebo teoretik.

Jaké tituly jsou k dispozici ve filmovém průmyslu?
K dispozici je řada různých typů titulů filmového průmyslu. Jednou z možností je absolvovat bakalářský titul ve filmových studiích. To by vám poskytlo pevný základ v historii, teorii a kritice filmu. Alternativně, můžete pokračovat ve filmové produkci, která se zaměřuje na obchodní stránku filmového průmyslu. K dispozici jsou také tituly v distribuci filmů nebo filmovém marketingu, které by vás připravily na kariéru v reklamní a prodejní straně průmyslu. Ať už si vyberete jakoukoli cestu, titul ve studiích filmového průmyslu může vést k obohacující a vzrušující kariéře.

Co budu studovat během studia filmového průmyslu?
Kurz pro filmový průmysl se bude lišit v závislosti na konkrétním programu, který si vyberete. Obecně však můžete očekávat, že budete studovat témata, jako je historie filmu, teorie a kritika; filmová produkce; a distribuce a výstava filmů. Kromě toho můžete mít také možnost absolvovat kurzy v souvisejících oborech, jako je zábavní průmysl nebo komunikace. Studiem široké škály témat budete připraveni na kariéru v mnoha různých aspektech filmového průmyslu.

Vydělávat Bachelor of Arts (BA) míra je akademický úspěch po dokončení řadu kurzů v průběhu tří nebo čtyř let. Předměty, které jsou studovány, aby získali tento stupeň se velmi liší podle disciplín svobodných umění a vědy.

Přečtěte si více

Filtry

  • BA
  • Scénické umění
  • Film
  • Film Industry
Studijní obory
  • Scénické umění (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát