Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 BA v Filozofie, politika, ekonomie (PPE) 2024

5 BA Programy v Filozofie, politika, ekonomie (PPE) 2024

Přehled

Bakalářské tituly jsou typicky čtyřleté programy, které jsou navrženy tak, aby byly dostatečně přesné, aby získaly kvalifikaci absolventů kariéry v oblastech jejich specializace. Bakalář umění učí informace potřebné k práci v mnoha liberálních uměleckých oborech.

Co je BA v OOP? PPE nebo filozofie, politika a ekonomie je pole, které má tendenci být těžké na teoretických a abstraktních konceptech. Kurz je vhodný pro ty, kteří jsou velmi gramotní a mají písemné příspěvky. Zaměřuje se na dovednosti potřebné pro diskusi, jako je etické zdůvodnění a logika. Část politiky se zaměřuje na teoretické texty a jejich moderní uplatnění, které poskytují pevný základ pro pochopení původu konkurenčních politických teorií. Ekonomické kurzy pomáhají ilustrovat finanční dopady politických rozhodnutí.

Stupeň v PPE může udělit absolventům silné schopnosti kritického myšlení a schopnost analyzovat teorie a politiky. Absolventi jsou obvykle kvalifikovaní ve veřejném diskurzu a přesvědčování.

Výuka programů PPE se liší v závislosti na instituci nabízející vzdělání. Podívejte se na náklady na výuku za semestr a uvědomte si, že tento stupeň trvá obvykle čtyři roky.

Bakalář v PPE je zaměřen zejména na přípravu kariéry v politice. Zaměření na politickou teorii a ekonomii je perfektní pro ty, kteří plánují pracovat v politice nebo vedoucích pozicích. Místní politické pozice, jako je starosta nebo kontrolor, využívají dovednosti, které se v programu účastní. Nevládní organizace, které se zabývají politikou, mají prospěch z ustaraného vedení ve funkci ředitele stejně jako vládní organizace. Právníci dobře využívají logiku a rétoriku vyučovanou v kurzech PPE. PPE je široký akademický předmět, který je dobrou volbou pro ty, kteří se zajímají o to, aby se akademici stali kariérou.

PPE je program, který má své kořeny v Anglii, ale programy jsou nyní k dispozici po celém světě, včetně možností online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • BA
 • Společenské vědy
 • Filozofie, politika, ekonomie (PPE)
Studijní obory
 • Společenské vědy (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát