Keystone logo

28 BA Programy v Turismus a pohostinství Pohostinství Management pohostinství 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Turismus a pohostinství
  • Pohostinství
  • Management pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (28)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Turismus a pohostinství Pohostinství Management pohostinství

Studenti, kteří si vybírají bakalářské obory v oblasti řízení pohostinství, se připravují na stimulační kariéru, která je globální v rozsahu. Restaurace, resortové hotely, výletní linky a společnosti cestovního ruchu zaměstnávají v této oblasti osoby, které provozují své podnikání, plánují konvence a zajišťují cílenou činnost a ubytování.

Co je BA v řízení pohostinství? Program řízení pohostinnosti pokrývá veškeré fungování pohostinského průmyslu. Kurzy mohou zahrnovat stravování a nápojové služby, ubytování, turistiku, design událostí, kulinářské umění, vedení a etiku. Studenti rozvíjejí dovednosti v lidských vztazích, komunikaci a organizaci, aby je připravily na plánování a dohled nad všemi operacemi, které slouží zákazníkům. Díky pracovním příležitostem po celém světě by kariéra v této oblasti mohla poskytnout šanci vidět svět, setkat se s novými lidmi a pomáhat ostatním těšit se ze zkušeností z cest, obchodu nebo potěšení.

Výhody tohoto programu lze vidět v individuálním růstu i v profesionální přípravě. Studenti získají lepší schopnost rozhodovat a rozvíjet lepší pochopení a ocenění pro různé kultury. Silný důraz na interpersonální dovednosti posiluje vztahy a interakce s ostatními.

Cena za titul se může značně lišit od jedné školy k druhé. Programy se budou lišit podle instituce a země, takže potenciální studenti by měli prozkoumat své možnosti při výběru místa pro studium.

Možná kariéra zahrnuje řízení restaurací, luxusních hotelů, kasin a soukromých klubů. Zaměstnání je také k dispozici s výletními linkami a zábavními parky. Podniky a zábavní průmysl hledají osoby, které plánují a koordinují konvence a události. Některé profesionální sportovní týmy používají odborníky v oblasti pohostinství k uspořádání ubytování a cestování.

Svět příležitostí čeká v řízení pohostinství. Může to být klíčem k vzrušující budoucnosti zkoumání nových horizontů a poskytuje platformu pro pomoc ostatním tím, že je propojíte s komfortem a vybavením, které mohou rozjasnit jejich životy a obohatit vaše. Chcete-li udělat první krok směrem k kariéře v tomto obdivuhodném oboru, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře.