Keystone logo

37 BA Programy v Turismus a pohostinství Pohostinství 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Turismus a pohostinství
  • Pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (37)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Turismus a pohostinství Pohostinství

S tolika fascinujícími třídami, z nichž si můžete vybrat, diplom Bachelor of Arts pomáhá studentům seznámit se s různými tématy. Nabízené třídy připravují studenty, aby se zapojili do postgraduálního zaměstnání s vysokou schopností učit se a širokým spektrem znalostí.

Co je BA v pohostinství? Třídy v této profesní dráze se týkají předmětů od řízení podniku a public relations až po plánování událostí a marketingu. Tento studijní obor učí studenty o specifikách, jako jsou principy plánování potravin a nápojů, detaily cestovního a turistického průmyslu a finanční a účetní dovednosti potřebné k úspěšnému podnikání. Podnikatelské dovednosti jsou další oblastí výuky, která může vést k velkým pracovním příležitostem.

Ti, kteří mají bakalářské umění v oboru pohostinství, se naučí manažerským dovednostem nezbytným k tomu, aby byli úspěšní v široké škále kariér. Absolventi, kteří se naučí o fiskální odpovědnosti a dovednostech lidí v této oblasti, mohou aplikovat stejné dovednosti profesionálně a v osobním životě.

Když zvažujete, kde strávit čtyři roky, získáte titul, náklady jsou rozhodně jedním z nejvážnějších faktorů. Při porovnávání poměru nákladů a přínosů by studenti měli diskutovat o výdajích na výuku s univerzitami nebo vysokými školami, které si vybrali, aby zjistili, co nejlépe vyhovuje jejich rozpočtu a potřebám třídy.

S rostoucím růstem v odvětví cestovního ruchu mohou dovednosti v této oblasti absolventy velmi obchodovat. Mnoho s diplomem v pohostinství sledují kariéry spojené s cestami, jako je hotel, plavba nebo řízení zábavního parku. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat, možná se stát cestovní kanceláří nebo průvodce, může vést k kariéře s trochou dobrodružství. Mezi další úspěšné možnosti kariéry patří restaurace, kasino nebo manažer událostí.

Ti, kteří hledají titul v pohostinnosti, mohou začít své dobrodružství ve škole, když navštěvují jednu z mnoha univerzit, které nabízejí tento titul po celém světě. Chcete-li zahájit svou cestu, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.