We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

135 BA Programy v Marketing Marketing 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Marketing
  • Marketing
Studijní obory
  • Marketing (135)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Marketing Marketing

Vydělávat BA v marketingu může být skvělou volbou pro zájemce o studium osvědčených postupů pro propagaci a prodeji výrobků a služeb, včetně reklamních strategií a průzkum trhu technik. Mít titul v této oblasti může otevřít další pracovní příležitosti.

Co je to BA v marketingu? BA v marketingu zahrnuje studium faktorů, které ovlivňují nabídku a poptávku. Studenti se také naučí, jak identifikovat zákazník chce a potřebuje, a vyvíjet produkty, které jim vyhovují. Ostatní dovednosti získané patří jak nejlépe sdělovat informace o produktu na potenciální zákazníky.

Tento bakalářský titul může být prospěšné pro řadu důvodů. Když nic jiného, ​​je to vybavuje studenty základních stavebních kamenů marketingu a jim mohou pomoci v rozvoji kritického myšlení, schopnosti a strategie řešení problémů.Vzdělání v oboru marketingu také učí vůdčí schopnosti a šrouby a matice technické reklamu a propagaci.

Náklady na získání této bakalářské studium se mohou lišit od školy. Potenciální kandidáti by měli důkladně výzkum nějaký program, ve kterém mají zájem, aby se ujistil, že odpovídá jejich potřebám. Studenti by měli mluvit s někým v přijímací kanceláři potvrdit veškeré náklady programu a poplatky.

Existuje celá řada různých typů absolventů o práci s tímto stupněm může vykonávat. Patří mezi ně pozic reklamních nebo obchodních manažerů a výzkumu trhu analytiků. Mezi další možnosti patří prodejní pracovních míst a pozic v oblasti reklamy, propagace a řízení značky. Všechny typy organizací mohou těžit z marketingu, tak tam jsou potenciální místa k dispozici s celou řadou společností, včetně maloobchodníků, velkoobchodníků, výrobu, biotechnologie, vláda, média a komunikace.

Existuje mnoho institucí, které mají programy pro studenty, kteří chtějí pokračovat v bakalář umění. Naše komplexní databáze je skvělé místo, kde začít výzkum všechny různé alternativy. On-line kurzy mohou být dobrou volbou pro ty, kteří vyžadují větší flexibilitu. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.