Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 12 BA v Mezinárodní komunikace 2023/2024

12 BA Programy v Mezinárodní komunikace 2023/2024

Přehled

Bakalář umění, nebo BA, je úspěch, který lze získat asi po čtyřech letech studia. Tento vzdělávací pověření může pomoci absolventům pozice přejít na pokročilejší úrovní učení, jako je MA a PhD. Ti, kteří dokončí program se mohou těšit také na kariérním stabilitu, která přichází s tím, že v poptávce.

Co je BA v International Business sdělení? Tento stupeň poskytuje studentům poznatky a profesionální komunikační dovednosti, které jim umožní podílet se na světě podnikání na globální úrovni. Ti, kteří úspěšně dokončí tento program často pracují v kariéře, které zahrnují rozsáhlé množství cestování nebo v zámoří práci. Některé z předmětů, které mohou být přijata těmi sledování tohoto významného zahrnují mezinárodní obchodní finance, zásady marketingu, a srovnávací ekonomické systémy.

Bakalářský titul v mezinárodní obchodní komunikaci je často provádějí ty, kteří se chtějí podílet na prosazování jevy globalizace tím, že pracuje s podnikateli z celého světa. Tento obor umožňuje studentům rozvíjet řadu dovedností, včetně komunikace, organizace, obchodní psaní, a řešení problémů.

Náklady na získání tohoto typu bakalářského studia závisí na instituce, jejímž prostřednictvím je pověření sledovaný. Pro přesné informace o nákladech, by studenti měli kontaktovat svou školu volby.

Ti, kteří úspěšně získat titul BA v International Business Komunikace může ocitnout zaměstnán v jednom z několika kariéry. Některé z těchto kariéry patří mezikulturní poradce, HR Manager, a mezinárodní manažer vztahů.Zatímco mnoho absolventů začít pracovat v nižší úrovni organizace, mnoho předem prostřednictvím své kariéry na pozice, které zahrnují rozsáhlé mezinárodní cestování. Jak více firem stupňují k účasti na globálním trhu, taková pracovní místa jsou stále v poptávce.

Tento stupeň může být dosaženo tím, že navštěvuje buď tradiční on-kampusu kurzy, nebo jít do školy on-line. Pokud jste připraveni začít pracovat směrem k vaší mírou v mezinárodní komunikaci, vyhledávání programu níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • BA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Komunikace
  • Mezinárodní komunikace
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (12)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát