Keystone logo

41 BA Programy v Humanitní vědy Mezinárodní studia 2024

Filtry

Filtry

 • BA
 • Humanitní vědy
 • Mezinárodní studia
Studijní obory
 • Humanitní vědy (41)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  BA Programy v Humanitní vědy Mezinárodní studia

  Nabízí se většina vysokých škol a univerzit, bakalář umění programu obvykle trvá asi tři až čtyři roky dokončit. Kromě získání většího kulturního porozumění a povědomí prostřednictvím interdisciplinárních studijních prací se studenti, kteří absolvují bakalářské studium, zaměřují na specifické studijní obory související s jejich kariérou nebo vzdělávacími cíli.

  Co je BA v mezinárodních studiích? Bakalář umění v mezinárodních studiích je multikulturní, interdisciplinární program, ve kterém studenti zkoumají, jak globalizace ovlivňuje světové regiony. Účastníci se často zabývají základními třídami v obecných předmětech, jako je mikroekonomie a makroekonomika, geografie, vědy o životním prostředí a antropologie, stejně jako studium zaměřené na historii, jazyk a kulturu konkrétního regionu zájmu. Mnoho programů také nabízí nebo vyžaduje studium-zahraniční zkušenost získat impozantní pochopení jiných společností.

  Jednotlivci, kteří pracují na BA v mezinárodních studiích získávají zásadní výzkumné, analytické a komunikační dovednosti, stejně jako širší pohled na moderní globální problémy. Stáže v zahraničí a další možnosti pracovního studia poskytují neocenitelné zkušenosti z první ruky, které budou atraktivní pro zaměstnavatele v celé řadě průmyslových odvětví.

  Náklady na získání BA v mezinárodních studiích se značně liší mezi institucemi. Je důležité, aby studenti plně prozkoumali svůj program, který si vybrali, aby pochopili očekávání v oblasti nákladů, a také, jak dlouho trvá dokončení studia.

  Absolventi s BA v mezinárodních studií mohou sledovat mnoho různých typů kariéry v závislosti na jejich regionu a předmětu zájmu. Jednotlivci orientovaní na podnikání mohou směřovat k pozicím, jako je mezinárodní marketingový specialista, manažer dopravy, obchodník nebo finanční poradce. Jiní se mohou rozhodnout, že budou používat komunikační dovednosti a znalosti různých kultur k práci jako sociální pracovníci, pracovníci humanitární pomoci, zástupci lidských zdrojů, pracovníci komunity a správci škol.

  BA programy v mezinárodních studiích jsou k dispozici od mnoha typů institucí, od tradičních po digitální. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.