Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 147 BA v Obchodní management 2023/2024

147 BA Programy v Obchodní management 2023/2024

Přehled

Bakalář umění, nebo BA, je mezinárodně uznávaný akademický titul udělen studentům, kteří úspěšně absolvují studium v určitou oblast. Bakalářské studijní programy obvykle trvá tři až čtyři roky dokončit, kdy většina absolventů pokračovat buď vyšší pokročilého stupně, nebo kariéru ve svém příslušném oboru.

Jen to, co je BA v oboru Business Management - BBM? Bakalář umění v oboru Management je získal po student dokončí rok bakalářský program, tří až pěti let, která pokrývá širokou škálu kurzu týkající se podnikání a firemního světa. Typická témata studia zahrnují účetnictví, podnikatelské etiky, finance, řízení lidských zdrojů, marketing a ekonomiku, mezi ostatními.Přestože velká část kurzu se vztahuje na Bachelor of Arts v programu Podnikové hospodářství je podobný jako u programu na Business Administration, BA v řízení podniku klade mnohem větší důraz na řízení a vedení.

Úspěšní absolventi programů pro řízení podniku jsou připraveny pro širokou škálu mezinárodních obchodních pozic. Osnovy a real-životní zkušenosti získané v typickém Bachelor of Arts v řízení podniku - BBM samozřejmě nechat absolventy se silnými teambuildingové a manažerských dovedností, které mohou být použity jak v profesi, a v reálném životě.

Náklady Bachelor of Arts v řízení podniku - BBM podstatně liší v závislosti na mnoha faktorech, včetně délky programu a kde, geograficky, je přijata.

Úspěšní absolventi bakalář umění v Business Management - BBM programy jsou připraveny pro širokou škálu pozic v rámci světového obchodu a podnikového sektoru. Někteří absolventi kabelku podnikatelské příležitosti, zatímco jiní jdou na práci jako prodej nebo marketingových manažerů, finančních nebo obchodních analytiků, obchodních nebo organizačních poradců, manažerů lidských zdrojů nebo generálního ředitele.

Bachelor of Arts v řízení podniku je skvělá volba pro podnikání smýšlející studenty, kteří chtějí maximalizovat kariéru a vzdělávací příležitosti. Chcete-li se dozvědět více o různých možnostech, které existují pro získání bakalářského titulu v oboru Business Management - BBM, prozkoumejte náš rozsáhlý adresář dostupných programů po celém světě. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Přečtěte si více

Filtry

  • BA
  • Obchodní podnikání
  • Obchodní management
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (147)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát