We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

49 BA Programy v Pedagogika Pedagogika předškolního věku 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Pedagogika
  • Pedagogika předškolního věku
Studijní obory
  • Pedagogika (49)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Pedagogika Pedagogika předškolního věku

Bakalářská diplomová práce v bakalářském studijním programu je určena pro absolventy širokého spektra znalostí o práci s malými dětmi. Tento stupeň obvykle trvá čtyři roky na plný úvazek.

Jednotlivci, kteří chtějí studovat vývoj dítěte a stát se učiteli malých dětí, se často ptají: "Co je BA v pedagogice v raném dětství?" Jedná se o bakalářský titul, který připravuje absolventy, aby instruovali mladé lidi od věku od narození do pěti let. Studenti s vysokoškolským vzděláním se vzdělávají ve všech aspektech raného vývoje, výživy, dětské psychologie, dětské literatury, zvláštních potřeb a problematiky rozmanitosti. Jednotlivci, kteří se chtějí stát správci mateřských škol nebo řediteli středisek, se také budou zabývat řízením, lidskými zdroji a rozpočtováním pro zařízení péče o děti.

Existuje několik výhod pro získání bakalářského umění v pedagogických studiích v raném dětství. Tento čtyřletý stupeň vede k odpovědnějším výukovým pozicím a vyšším platům. Čím více vzdělávání dostane jednotlivec ve aspektech souvisejících s vývojem dítěte, tím více může být účinným učitelem.

Náklady na získání titulu BA v předškolním vzdělávání se liší v závislosti na univerzitě a její globální poloze. Poplatky za studium budou ovlivněny také tím, zda je výuka probírána online nebo osobně. Za účelem zjištění struktury stávajících poplatků by studenti měli kontaktovat konkrétní koleje podle svého výběru.

Po získání titulu bakalářského studia v oboru ECE je absolvent kvalifikován jako učitel, ředitel nebo školní správce ve veřejných a soukromých vzdělávacích zařízeních. Existují pozice v centrách denní péče, v programech Head Start a veřejných školách. Absolvent se může také rozhodnout stát se podnikatelem a otevřít licencované předškolní nebo denní centrum, které bude fungovat jako podnik.

Pokud jste vášniví kvalitní vzdělání pro kojence, batolata a děti předškolního věku, BA v raném dětském vzdělávání by mohlo být pro vás dokonalý stupeň. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.