We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

7 BA Programy v Technologie Technologie 2024

Filtry

Filtry

 • BA
 • Technologie
 • Technologie
Studijní obory
 • Technologie (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  BA Programy v Technologie Technologie

  Bakalář umění je míra obdrží ti, kteří dokončí bakalářský program na univerzitě. Velké společnosti na něž se vztahuje Bachelor of Arts stupňů zahrnují vše od svobodných uměních k vědám. Studenti mohou najít úspěšnou kariéru po promoci, ale oni mohou také používat své tituly jako odrazový můstek pro pokročilého stupně, jako je například doktorát nebo pán 's.

  Co je BA v technologii? Technologie je rozsáhlý a složitý svět; Proto tituly pokrývají širokou škálu témat. Informační technologie je koncentrace, která učí studenty, jak vyvíjet software, správu systémů, analyzovat data a stavět technologickou architekturu. Nejvíce BA v programech technologických také zahrnovat kurzy o inženýrství, matematiky a počítačové vědy. Komunikační a manažerské dovednosti jsou obvykle vyučovány, s cílem připravit studenty být efektivní v obchodních rolích.

  Absolventi s BA v technologii jsou často schopni porozumět technologii a přizpůsobit se jejím rychlým změnám. Vlastnit takový vhled pomáhá v osobních a profesních situacích. Vydělávat tento stupeň obvykle znamená lepší pracovní příležitosti a vyšší platy v kariéře technologií souvisejících.

  Náklady a poplatky za zápis do BA v programu Technology se liší v každé škole. Existuje mnoho univerzit po celém světě, které nabízejí tento titul. Konkrétní informace školné, stejně jako informace o možnostech placení za své vzdělání lze požádat prostřednictvím každé instituci 's vstup kanceláři.

  Existuje několik populárních kariéru volbou pro ty, s BA v Technologie, z nichž jeden je technik ICT. Technici ICT budovat a udržovat služby informační technologie, které načítají, odesílat a ukládat různé typy dat. Existuje mnoho firem, které potřebují tento typ zaměstnance, z knihoven do vojenských poboček.Softwaroví inženýři a vývojáři app také přijdou z technologických prostředí. Absolventi se mohou stát také inženýři počítače a navrhnout technologie zítřka.

  Udělejte další krok k vydělávat bakalářský titul v oblasti technologií. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.