Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek BA v Technologie potravin 2024

BA Programy v Technologie potravin 2024

Přehled

Bakalář umění je sledován miliony studentů na celém světě každý rok. Typicky dokončena za tři až pět let tato míra je nabízen v široké škále různých tematických oblastí, což umožňuje studentům rozšířit své znalosti základny a prohloubit své znalosti o pole.

Ale přesně to, co je v BA Food Science? Tento stupeň je zaměřena na studenty, kteří se chtějí dozvědět více o všech aspektech potravin, včetně výroby, zpracování, uchování, výživy, a dokonce i potravinářské technologie. Studenti mohou studovat předměty, jako je plánování v menu, dietní modifikace, zdraví a wellness, průmyslové výroby potravin, zemědělství, řízení zdrojů, bezpečnost potravin, marketing, a kuchařské dovednosti jak na velkém a malém měřítku.

Existuje celá řada výhod na tento stupeň, včetně většího pochopení problémů souvisejících s potravinami a témat.Studenti mohou zjistit, že získají lepší pochopení potravin a výživy v jejich vlastních životech, a mohou uplatnit své znalosti o vaření a výživě vytvářet lepší jídlo pro sebe a své rodiny. Navíc, BA v Food Science může pomoci studentům získat konkurenční výhodu v dnešním trhu práce.

Náklady na vydělávat bakalářský titul v oboru potravinářské vědy závisí na mnoha různých faktorech a mohou značně lišit od instituce k instituci. Studenti by měli zkoumat politiku instituce, které zajímá před použitím. Obraťte se na školu přímo pro finanční informace.

Řada kariéry souvisejících s potravinami může být sledován s jedním z těchto stupňů. Studenti mohou být schopni najít práci jako kuchaři, kuchaři, pekaři nebo, vytváří chutné pokrmy pro ostatní k jídlu, nebo mohou jít do manažerských pozic.Studenti si mohou vybrat práci vyvíjet nová jídla pro velké potravinářské podniky, vstoupit do světa zemědělství, nebo začít kariéru v produkci potravin. Ti, kteří s BA v potravinářské vědy se mohou stát i odborníci na výživu nebo zdraví konzultanti.

Pokud byste chtěli získat titul BA v oboru vědy jídla, začít hledat pro pohodlné programu dnes. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • BA
  • Zdravotní péče
  • Výživa
Studijní obory
  • Zdravotní péče (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát