Keystone logo

0 BA Programy v Zdravotní péče Výživa Technologie potravin Technologie potravin 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Zdravotní péče
Studijní obory
    Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)Obchodní podnikání (0)Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)Ekonomika (0)Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

Clear filters

Popular degree type

Popular education type

BA Programy v Zdravotní péče Výživa Technologie potravin Technologie potravin

Bakalář umění je sledován miliony studentů na celém světě každý rok. Typicky dokončena za tři až pět let tato míra je nabízen v široké škále různých tematických oblastí, což umožňuje studentům rozšířit své znalosti základny a prohloubit své znalosti o pole.

Ale přesně to, co je v BA Food Science? Tento stupeň je zaměřena na studenty, kteří se chtějí dozvědět více o všech aspektech potravin, včetně výroby, zpracování, uchování, výživy, a dokonce i potravinářské technologie. Studenti mohou studovat předměty, jako je plánování v menu, dietní modifikace, zdraví a wellness, průmyslové výroby potravin, zemědělství, řízení zdrojů, bezpečnost potravin, marketing, a kuchařské dovednosti jak na velkém a malém měřítku.

Existuje celá řada výhod na tento stupeň, včetně většího pochopení problémů souvisejících s potravinami a témat.Studenti mohou zjistit, že získají lepší pochopení potravin a výživy v jejich vlastních životech, a mohou uplatnit své znalosti o vaření a výživě vytvářet lepší jídlo pro sebe a své rodiny. Navíc, BA v Food Science může pomoci studentům získat konkurenční výhodu v dnešním trhu práce.

Náklady na vydělávat bakalářský titul v oboru potravinářské vědy závisí na mnoha různých faktorech a mohou značně lišit od instituce k instituci. Studenti by měli zkoumat politiku instituce, které zajímá před použitím. Obraťte se na školu přímo pro finanční informace.

Řada kariéry souvisejících s potravinami může být sledován s jedním z těchto stupňů. Studenti mohou být schopni najít práci jako kuchaři, kuchaři, pekaři nebo, vytváří chutné pokrmy pro ostatní k jídlu, nebo mohou jít do manažerských pozic.Studenti si mohou vybrat práci vyvíjet nová jídla pro velké potravinářské podniky, vstoupit do světa zemědělství, nebo začít kariéru v produkci potravin. Ti, kteří s BA v potravinářské vědy se mohou stát i odborníci na výživu nebo zdraví konzultanti.

Pokud byste chtěli získat titul BA v oboru vědy jídla, začít hledat pro pohodlné programu dnes. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.