Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek BA v Technologie potravin v Bejrút, Libanon 2024

BA Programy v Technologie potravin v Bejrút, Libanon 2024

Přehled

Co je to potravinářská věda?
Věda o potravinách studuje potraviny a její vztah k životnímu prostředí, společnosti a ekonomice. Zahrnuje studium výroby potravin, zpracování, bezpečnosti a výživy. Věda o potravinách také zahrnuje studium nemocí a kontaminace přenášených potravinami.

Co mohu dělat s titulem v oboru potravinářské vědy?
Titul v potravinářské vědě může vést k kariéře v potravinářském průmyslu a pracovat v oblastech, jako je výroba potravin, zpracování, bezpečnost a výživa. Absolventi potravinářské vědy mohou také pracovat v oblasti výzkumu nemocí přenášených potravinami a kontaminace. Pro ty, kteří mají zkušenosti s potravinářskou vědou, existují příležitosti pracovat ve vládních agenturách nebo soukromých společnostech, které se podílejí na regulaci potravinářského průmyslu. Absolventi potravinářské vědy mohou vykonávat kariéru na akademické půdě, vyučovat a provádět výzkum na univerzitách a vysokých školách.

Proč studovat potravinářskou vědu?
Věda o potravinách je důležitá z několika důvodů. Pomáhá nám pochopit, jak potraviny ovlivňují naše zdraví a životní prostředí, což může pomoci zlepšit produkci a způsoby zpracování potravin a zajistit, aby potraviny, které jíme, byly bezpečné a výživné. Studiem potravinářské vědy se také můžeme dozvědět více o tom, jak předcházet a kontrolovat nemoci přenášené potravinami. A konečně, věda o potravinách nám pomáhá porozumět složitým ekonomickým a sociálním faktorům, které ovlivňují produkci a spotřebu potravin.

Stupně
potravinářské vědy Stupně potravinářské vědy jsou nabízeny na vysokoškolské a postgraduální úrovni. Vysokoškolské programy obvykle trvají čtyři roky a pokrývají témata, jako je chemie potravin, mikrobiologie a výživa. Postgraduální programy obvykle trvají dva roky a zahrnují kurzy v pokročilých tématech potravinářské vědy zahrnujících fyziku a inženýrství potravin.

Libanon, oficiálně nazvaný Libanonské republiky. To se nachází ve východní Středomoří. Mnoho lidí v této zemi mají přístup ke vzdělávání, který je v podstatě rozdělen do základní, primární a sekundární i terciární vzdělávání.

Vydělávat Bachelor of Arts (BA) míra je akademický úspěch po dokončení řadu kurzů v průběhu tří nebo čtyř let. Předměty, které jsou studovány, aby získali tento stupeň se velmi liší podle disciplín svobodných umění a vědy.

Přečtěte si více

Filtry

  • BA
  • Zdravotní péče
Studijní obory
    Administrativa Architektura Biologie Obchodní podnikání Turismus a pohostinství Design Doprava a Logistika Ekonomika Energetika Environmentální vědy
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát