Keystone logo

11 BA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Televizní tvorba Televizní produkce 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Televizní tvorba
  • Televizní produkce
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Televizní tvorba Televizní produkce

K dispozici jsou dva hlavní typy bakalářských titulů: Bakalář umění (BA) a Bakalář (BSc). Oba tituly obvykle trvají čtyři roky až do konce a jsou považovány za rovnocenné, ale studenti Bachelor of Arts si uvědomují další obecné volitelnosti. Studenti s touto úrovní vzdělání se mohou rozhodnout vstoupit do pracovní síly nebo pokračovat v magisterském studiu.

Co je BA v televizní produkci? Tento stupeň může být ideální pro ty, kteří se zajímají o uplatnění svých tvůrčích myšlenek ve filmu a televizi. Studenti se učí o výrobním procesu prostřednictvím specializovaných kurzů, které pokrývají veškeré dovednosti potřebné pro pořizování přehlídky nebo filmu od konceptu po vysílání. Kurzy v programu BA v programu Televizní produkce učí studenty psát scénáře, provozovat kamery, upravovat video a mnoho dalšího. Starší projekty a stáže požadované většinou programů mohou dát absolventům náskok, protože soutěží o kariéru v rámci televizního průmyslu.

Tato oblast studia vybavuje absolventy s množstvím praktických dovedností. Učitelé se mohou naučit týmové práci prostřednictvím skupinových projektů, stejně jako kritice výroby obrazovky a používání standardního softwaru a hardwaru.

Mnoho faktorů ovlivňuje náklady na získání bakalářského titulu v televizní produkci. Ceny výuky se mezi školami značně liší a rozhodující je také rychlost, s jakou může člověk projít programem.

Absolvování BA v oboru Televizní výroba může otevřít svět zajímavých možností ve filmovém a televizním průmyslu. Držitel tohoto titulu mohl najít práci, která pracuje jako operátor kamery pro televizní pořady, filmy a živé sportovní představení. Další možností je psát pro takové produkce, která by mohla zahrnovat psaní skriptů a námětů myšlenky do televizních sítí. K dalším možnostem kariéry patří práce jako editor videa nebo dokonce až do konce režiséra a zodpovědnost za celou produkci.

BA v televizní produkci by mohla otevřít dveře do snu. Mnoho renomovaných škol nabízí tento titul, ať už na univerzitách po celém světě nebo prostřednictvím dálkového studia. Pokud vás to zajímá, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.