Keystone logo

18 BA Programy v Trestní právo 2024

Filtry

Filtry

  • BA
  • Právo
  • Trestní právo
  • Trestní právo
Studijní obory
  • Právo (18)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BA Programy v Trestní právo

Bakalář umění, nebo BA, je akademický úspěch dává studentům, kteří efektivně dokončena asi čtyři roky studia v tom, co je obvykle pole svobodných umění-založené. Spolu s Bachelor of Science, bakalář umění je jedním ze dvou nejpopulárnějších bakalářských studijních rozdíly.

Jen to, co je BA v trestní justici? Tento program může být zpravidla dokončena během čtyř let, a dává studentům dovednosti potřebné k vyplnění rostoucí potřebu dobře vyškolených profesionálů trestního soudnictví na celém světě. Společné prostory pro studium v ​​trestní justici bakalářského studijního programu patří kriminologie, sociologie, etika, recidivu, a různé pojmy související se sociální vědy a výzkumu. Další důraz je často kladen na problematiku soudního systému pro mladistvé, policejní správy a obecné bezpečnosti.

Většina těch, kdo absolvent s Bachelor of Arts v trestní justici zjistí, že jsou schopni vydělat více peněz po získání BA, než oni byli předtím. Oni jsou také obecně lépe zaměstnatelní, než ty, které v rámci oboru bez stupňů.

Pro zájemce o studium v ​​trestním řízení by měl očekávat, že značné rozdíly ve vzdělávací náklady z jednoho bakalářského studijního programu na příští. Záležitosti, jako je prestiž školy a kde, geograficky, program je nabízena jsou všechno faktory při určování konečné částky školného.

Ti, kteří úspěšně zabezpečit BA v trestní justici mají dovednosti potřebné k vyniknout v mnoha různých kapacit v oboru. Většina práce v rámci vymáhání práva nebo vězeňství do určité míry. Běžné kariéry patří policisté, detektivové, dozorce, probačních úředníků, forenzní vědci, bezpečnostní stráže nebo z místa činu vyšetřovatelé.Jiní pracují v narkotik vymáhání, zvyky, přistěhovalectví, nebo podvodu nebo počítačové forenzní šetření, kromě jiných oblastech.

Mnoho lukrativní pracovní příležitosti existují v oblasti trestního soudnictví. Pokud jste v nouzi flexibilní plán, může být on-line kurzy nabízeny pro vaše pohodlí. Naše databáze je skvělý zdroj pro přezkoumání mnoho trestního soudnictví studijní programy jsou k dispozici po celém světě. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.