Keystone logo

1 Bakalář Programy v Technologie Automatizace Automatizační Inženýrství v Litva pro 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Technologie
  • Automatizace
  • Automatizační Inženýrství
Studijní obory
  • Technologie (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Bakalář Programy v Technologie Automatizace Automatizační Inženýrství

Fascinuje vás myšlenka vytvářet stroje a systémy, které dokážou pracovat samostatně s minimálním zásahem člověka? Automatizační inženýrství spojuje principy ze strojírenství, informatiky a informačních technologií za účelem vývoje inteligentních systémů, které dokážou plnit úkoly samy.

Každý program může mít trochu jiný učební plán, ale existují některé základní předměty, které můžete očekávat, že prozkoumáte během svého titulu Automatizační inženýrství. Pravděpodobně se ponoříte do základů mechanického, elektrického a elektronického inženýrství. Navíc získáte příležitost studovat zajímavá témata, jako jsou řídicí systémy, robotika a dokonce umělá inteligence.

Jako absolvent automatizační techniky můžete pracovat na návrhu a implementaci automatizovaných systémů. Pokud se více zajímáte o robotiku, můžete se věnovat kariéře robotického inženýra. Pro ty, kteří rádi programují, může být role programátora PLC nebo systémového integrátora ideální volbou.

Prozkoumejte programy automatizačního inženýrství ještě dnes a začněte odměňující kariéru v této rychle se vyvíjející oblasti.

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.