Keystone logo

163 Bakalář Programy v Technologie Datová věda 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Technologie
  • Datová věda
Studijní obory
  • Technologie (163)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Bakalář Programy v Technologie Datová věda

Bakalář je čtyřletý studijní program, který nabízejí vysoké školy a univerzity po celém světě. Studenti, kteří se rozhodnou získat vysokoškolské vzdělání, se mohou nacházet na cestě k úspěšné kariéře s lepší platou a většími profesionálními příležitostmi.

Co je bakalář ve vědě o datech? Tento studijní program připravuje studenty k práci v různých oblastech, neboť věda o datech je zapotřebí po celém světě, aby usnadnila tok toku znalostí a informací, aby se usnadnil učení, přístup a použití. Učenci absolvují kurzy počítačového a matematického programování, analýzy dat, databázových systémů, softwarového inženýrství, digitální komunikace a umělé inteligence, aby jim pomohli vybudovat dovednosti a znalostní základnu, aby získali kvalifikovanou kariéru po ukončení studia.

Získání bakaláře v oboru Data Science může být přínosem pro studenty, protože poskytuje znalosti o základních principech IT, datové analýze a vytváření a zabezpečení sítí, které účastníci programu potřebují, a současně jim umožňují uplatnit své znalosti pod vedením zkušených mentorů a Učitelů.

Náklady na získání bakalářského titulu v oboru vědy o údaji se mohou u každého studenta lišit, protože konečné náklady mohou záviset na různých faktorech. Zájemci o získání tohoto titulu by měli kontaktovat své budoucí školy a požádat o aktuální míru vyučování a další relevantní finanční informace.

Učenci, kteří získají bakalářský titul v oblasti datové vědy, často absolvují vysoce kvalifikovaní pracovníci v oblasti informačních technologií, databázových prostředí, tvorby webových stránek a technického psaní. Pro absolventy se tyto dovednosti mohou přenést na kariéru jako vědecka v oblasti informací.Vědci v oblasti dat jsou zodpovědní za to, že podniká fakta, statistiky a čísla a přeměňuje je na cenné a srozumitelné informace pro podniky, aby pomohly ovlivnit způsob, jakým je společnost provozována nebo jak oslovují zákazníky. Vědci v oblasti dat jsou potřební téměř v každé cestě průmyslového světa, od sportovní analýzy a politiky až po sociální média.

Vzhledem k tomu, že mnohé školy nabízejí kurzy online nebo na částečný úvazek, mohou studenti získat jejich titul způsobem, který je pro ně vhodný a nenaruší jejich již zaneprázdněný život. Pokud byste chtěli dnes získat bakalářský titul, jednoduše vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.