Keystone logo

122 Bakalář Programy v Design 2024

Filtry

Filtry

 • Bakalář
 • BSc
 • BA
 • BBA
 • Design
 • Design
Studijní obory
 • Design (122)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   Bakalář Programy v Design

   Bakalářské tituly, stejně jako jiné stupně, se mohou specializovat podle typu a disciplíny. Nejčastějšími typy jsou bakalářské a bakalářské vědy.

   Co je bakalář v designových studiích? Zahrnuje několik oblastí, jako je módní návrh, vizuální design a návrh výrobku, designové studie jsou interdisciplinární aplikované umění typu programu, který nabízí studentům mnoho potenciálních možností specializace. V rámci zvolené oblasti zaměření studentům obvykle věnuje polovinu nebo více z jejich kurzových nákladů na učební techniky, získání praktických dovedností a zkušeností potřebných pro vstup do jednoho z mnoha průmyslově specifických disciplín. Teoretické kurzy, jako je například historie a analýza designu, mohou tvořit další část akademického zaměření studenta, přičemž zbytek se obvykle věnuje projektové práci.

   Designové studie vyžadují, aby studenti rozvíjeli množství dovedností, které dokážou jejich životopisy vyniknout proti konkurenci. Typické dovednosti obsahují nadstandardní myšlení orientované na detail, schopnost analyzovat a řešit slabé stránky designu a dovednosti týkající se průmyslu.

   Náklady a učební osnovy se budou lišit mezi různými vysokými školami a mohou být ovlivněny řadou faktorů, jako je umístění univerzity a celkové kreditní hodiny. Předpokládá se, že potenciální studenti budou před podáním žádosti kontaktovat univerzity ohledně finančních informací.

   Společné profesionální pozice pro držitele titulu zahrnují grafické designéry, průmyslové designéry, designéry produktů, módní návrháře a další. Studenti, kteří se specializují na jedno pole, mohou najít práci přímo v rámci svého oboru, zatímco ti, kteří mají obecnější zázemí, mohou vstoupit do pozice umělců, uměleckých koordinátorů a marketingových specialistů na úrovni manažerů. Designové firmy, softwarové společnosti a on-line prodejci jsou společnou kariérovou destinací pro studenty s těžšími technickými dovednostmi, zatímco muzea, vzdělávací instituce a studia mají tendenci být upřednostňovány více umělecky orientovanými absolventy.

   Je vybaven pevným internetovým připojením a pracovní etikou, která odpovídá, mnoho studentů může dokončit své bakalářské studium designu on-line a svým vlastním tempem. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.