Keystone logo

14 Bakalář Programy v Ekonomika Ekonomie Ekonometrie 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Ekonomika
  • Ekonomie
  • Ekonometrie
Studijní obory
  • Ekonomika (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Bakalář Programy v Ekonomika Ekonomie Ekonometrie

Studenti se zájmem o ekonomii a kvantitativní analýzy mohou rozšířit své znalosti z těchto předmětů v bakalářském programu v ekonometrie. Tento bakalářský titul v sobě spojuje statistiky, informatiky a ekonomiky studie připravit studenty pro širokou škálu kariéry nebo studijních programů.

Co je bakalářské studium ekonometrie? Ekonometrie stupeň poskytuje studentům solidní základ v informatice, kvalitativní analýzu a ekonomiky spolu s dovednostmi aplikovat tyto disciplíny na složité ekonomické otázky. In-hloubka celoroční práce v aplikované mikroekonomie, makroekonomie, empirické studie pojistně-matematických a finančních ekonometrie je v rovnováze s rozsáhlými operačního výzkumu a projektové práce. Studenti se naučí vytvářet matematické modely pro analýzu ekonomické údaje a zjistit, jak se tyto modely pomáhají předpovědi finančních trendů. Absolventi mají analytické nástroje pro práci s ekonomie tvůrcům politik a finančních institucí.Tyto organizace a mnohé další mohou využívat schopnosti ekonometrie absolventů na konstrukci modelů, které počítají míry nezaměstnanosti, vytvořit hrubá čísla národní produkt, stanovit hodnotu zásob dané společnosti a prognóza vývoje mezinárodních financí.

Existuje několik výhod vydělávat ekonometrii titul. Studenti zřídit zvláštní dovedností, ekonomický výzkum a teorie, stejně jako cenné znalosti při budování matematické moduly. Studijní program nabízí účastníkům in-hloubkové zkoumání matematiky, statistiky, modelování, financí a ekonomiky, které jsou důležité pro práci absolventa a mnoho prestižních profesní dráhy v ekonomice.

Vydělávat bakalářský titul v oboru ekonometrie obvykle vyžaduje čtyři roky studia. Celkový čas a náklady potřebné k dokončení stupně se liší podle institucí, a proto je důležité, aby budoucí studenti požádat o konkrétní informace z každé univerzity.

Bakalář v oboru ekonometrie je krok směrem k pokračování vědeckého výzkumu pro mnoho studentů. Absolventi, kteří nemají se rozhodnou pokračovat v postgraduálním studiu mají řadu výběru povolání. Ekonometrie dovednosti jsou cenné vedení veřejné politiky pro vlády a mezinárodních ekonomických organizací, stejně jako v soukromém sektoru. Absolventi úspěšně vykonávat práci v oblasti financí, mezinárodního obchodu, pojišťovnictví, logistiky a marketingu.

Naše rozsáhlé databáze škol mohou poskytnout potenciálním studentům důležité informace o institucích, které nabízejí ekonometrie studií. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.