Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 Bakalář v Environmentalistika 2023/2024

4 Bakalář Programy v Environmentalistika 2023/2024

Přehled

Studenti, kteří absolvují bakalářské studium, se často musí rozhodnout mezi bakalářem vědy a bakalářem umění. Mírně se liší, oba tituly nesou stejnou hodnotu a jsou uděleny studentům, kteří absolvovali čtyřletý program na akreditované vysoké škole nebo univerzitě.

Co je to bakalářské studium v ​​oblasti životního prostředí? Tento odměňující titul nabízí studentům příležitost podívat se na křižovatku mezi přírodními a společenskými vědami. Studenti mohou prozkoumat, jak ovlivňují kulturní postoje environmentální postupy a politiky. Tento studijní program poskytuje příležitost prozkoumat tyto témata ve třídních tématech, jako je komunikace, environmentální zdraví, sociální obhajoba, ekologie a environmentální management.

Studenti, kteří absolvovali studium v ​​oblasti životního prostředí, se mohou pro moderní věk dobře vybavit. Nejen, že držitelé titulů budou mít jistotu v jejich znalostech o ochraně životního prostředí, ale mají obvykle schopnost efektivně a přesně sdělovat své znalosti a ovlivňovat změny prostřednictvím obhajoby.

Mnoho studentů chce vědět, kolik bude studium v ​​oblasti životního prostředí stát. S rostoucí poptávkou po programech environmentálních studií nabízejí univerzity v této oblasti další tituly. Výuka se liší mezi institucemi a náklady na on-line programy se obecně liší od tradičních školních poplatků.

Bez ohledu na to, kde absolvujete bakalářský titul, můžete předvídat obohacující kariéru v oblasti environmentálních studií. Vzhledem k tomu, že samotný stupeň je široký, možnosti kariéry jsou také rozsáhlé. Někteří studenti vykonávali kariéru jako vědci v ochraně přírody a pomohli majitelům půdy a vývojářům co nejlépe využívat svůj majetek. Jiní zaujímají pozici jako environmentální ekologové a provádějí výzkum o tom, jak lidský život ovlivňuje životní prostředí. Přesto se jiní soustředí na obhajobu a změnu politik jako specialisté na politiku.

Tituly jsou nabízeny online a na čtyřletých institucích po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Bakalář
 • BSc
 • BA
 • BBA
 • Energetika
 • Environmentalistika
Studijní obory
 • Energetika (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory