Keystone logo

6 Bakalář Programy v Energetika Energetický management 2024

Filtry

Filtry

 • Bakalář
 • BSc
 • BA
 • BBA
 • Energetika
 • Energetický management
Studijní obory
 • Energetika (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Bakalář Programy v Energetika Energetický management

  Studenti, kteří chtějí pokračovat ve studiu po ukončení střední školy, mohou absolvovat bakalářský titul. Tento program může trvat zhruba tři až pět let k dokončení a je k dispozici v řadě témat.

  Co je bakalář v řízení energetiky? Tato oblast studia je určena studentům, kteří chtějí pracovat na manažerských a dozorčích pozicích v energetickém průmyslu. V závislosti na programu může obsahovat studium současných i budoucích trhů s energií, a to jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Třídy mohou zahrnovat i techniky energetické účinnosti, etické a právní otázky. Některé programy pomáhají připravit studenty na absolvování studia tím, že jim vytvoří podnikovou energetickou strategii pro budoucnost.

  Ti, kteří se zabývají řízením energetického managementu, mají prospěch v tom, že mohou rozvíjet analytické dovednosti, které jim pomohou v budoucí kariéře. Další dovednosti, které mohou získat, zahrnují řešení problémů a vedení, které jsou přínosné jak v jejich profesionálním životě, tak v osobních situacích.

  Studenti by neměli nechat náklady být odrazující při rozhodování o tom, kde získat jejich titul. Protože existují programy po celém světě, výuka může být na některých školách značně nižší. Studenti jsou vyzýváni, aby prozkoumali řadu institucí a dotazovali se na možnosti celkových nákladů a finanční podpory.

  Existuje celá řada kariérních absolventů s bakalářským studiem v oboru energetického managementu. Některé z možných pracovních titulů zahrnují manažera zakázek, obchodníka s komoditami, manažera rozdělení objednávek, pozemského landmana, environmentálního manažera, zástupce pro marketing plynu, správce pozemků a obchodníka s elektřinou. V závislosti na zaměření studia se studenti mohou soustředit na konkrétní zdroje energie, jako je slunce, vítr, zemní plyn, uhlí nebo ropa.

  Existuje celá škála škol, kde mohou studenti získat svůj energetický manažerský titul. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.