Keystone logo

63 Bakalář Programy v Scénické umění Hudba Hudební průmysl 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Scénické umění
  • Hudba
  • Hudební průmysl
Studijní obory
  • Scénické umění (63)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Bakalář Programy v Scénické umění Hudba Hudební průmysl

Univerzitách po celém světě nabízí bakalářský 's titul pro studenty, kteří úspěšně dokončí bakalářský program. Délka tohoto typu studie typicky trvá čtyři roky. Bakalářská 's stupeň znamená akademické úspěchy studentů, kteří sledují vysokoškolské vzdělání. Oba Bakalář umění a Bachelor of Science stupňů jsou nabízeny v závislosti na studenta 's zvolené major.

Co je Bachelor v hudebním byznysu? Bakalář v hudebním byznysu zahrnuje mnoho aspektů hudebního průmyslu. Ti, kteří se přihlásit do těchto kurzů naučit širokou škálu témat souvisejících s hudbou a podnikání, jako je marketing, řízení, rozpočtování, právními otázkami, a digitálních médií. Relevantní historii hudebního průmyslu je také učil. Vnitřní fungování hudebního průmyslu jsou analyzovány, aby pochopili, jak to funguje v dnešní 's světě. Některé oblasti koncentrací patří vytváření gramofonová společnost, event management, řízení umělce a publikování.

Vydělávat titul bakaláře v hudebním byznysu připravuje studenty na úspěšnou kariéru tím, že je vybaví potřebnými znalostmi a dovednostmi, jak se orientovat hudební průmysl.

Školné je vždy tématem otázky, pokud jde o zápis na univerzitě. Náklady a poplatky se liší, protože existuje velké množství celosvětových institucí, které nabízejí Bakalář v hudebním byznysu.

Absolventi tohoto programu pokračovat držet úspěšné pozice jako profesionály hudebního průmyslu. Někteří rozvíjet své vlastní nahrávací společnosti, nebo si najal pracovat pro stávajících. Řízení Artist je kariéra příležitost, která mnoho absolventů trvat. Správa umělce zahrnuje podporu, koučování, rezervace, a celkově představující hudební umělce. Jiní se stal vydavatelé, distributoři nebo obchodníci pro pásy nebo gramofonovými společnostmi. Všechny hudební obchodní kariéru, aby absolventi možnost dát své schopnosti a znalosti k použití.

Jste-li budoucí student, který chce vydělat si titul bakaláře v hudebním byznysu, je to 's moudré udělat nějaké cílenější vyhledávání. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.