Keystone logo

36 Bakalář Programy v Management Módní management 2024

Filtry

Filtry

 • Bakalář
 • BSc
 • BA
 • BBA
 • Management
 • Módní management
Studijní obory
 • Management (36)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Bakalář Programy v Management Módní management

  Bakalářský titul uděluje vysoká škola nebo univerzita za dokončení předepsaného studijního oboru. V závislosti na zaměření programu to může vyžadovat dokončení tří až sedmi let. Považován za vysokoškolský program, bakalářský titul je základním stupněm, který má být získán před magisterským nebo doktorským studiem.

  Co je to bakalář v oboru řízení oděvů? Tyto typy programů nabízejí kurzy, které pomáhají studentovi nejenom naučit se vytvářet módní líniu, ale také naplánovat marketingovou a komunikační strategii, která značku udělá úspěšnou. Kurzy zahrnují témata jako módní marketing, módní operace, módní komunikace, módní návrhářství, designová studia, grafický design, textilní věda, management sběru, značková architektura, výtvarná a módní výzdoba, tvůrčí směr a módní vedení.

  Existuje mnoho výhod pro tento typ stupně. Učení o tom, jak vytvořit dosažitelné vidění, může pomoci zajistit úspěch v každé aspiraci na život. Znalosti získané v manažerských kurzech by mohly napomoci tomu, aby byly schopny být dobrým vůdcem, a kurzy komunikace mohou pomoci studentskému projektu za jakýchkoli okolností.

  Existuje široká škála nákladů na bakalářský titul. Celkové náklady se budou lišit podle délky programu, specifické instituce, stavu pobytu žáka a dostupné finanční podpory.

  Po dokončení bakalářského řízení módy mohou pracovní příležitosti zahrnovat práci módního návrháře, kreativního ředitele, módního koordinátora nebo manažera značky. Další absolventi si mohou najít kariéru jako vedoucí designu, produktový manažer, správce sbírek, merchandiser, trendový forecaster nebo dokonce tvůrce nové módní společnosti.

  Geografické umístění nemusí omezit akademický potenciál. Kromě tradičních programů, které se konají na univerzitním kampusu, mnoho institucí nabízí on-line programy, které jsou k dispozici studentům po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.