Keystone logo

53 Bakalář Programy v Materiály 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Inženýrství
  • Materiály
Studijní obory
  • Inženýrství (53)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Bakalář Programy v Materiály

Bakalářské programy nabízejí vysoké školy a univerzity po celém světě. Studenti postupují prostřednictvím vysokoškolských učebních plánů tím, že staví na dovednostech, které se naučili v předchozích kurzech. Absolventi mohou používat své tituly k dosažení zaměstnání nebo k dalšímu vzdělávání.

Možná jste zde, protože jste se divili, co je bakalář ve vědě o materiálech? Studenti, kteří se zapisují do programů vědy o materiálu, se dozví o struktuře různých prvků a sloučenin. Studia témata jako vazba, krystalografie a syntéza a naučí se, jak pojmy jako termodynamika a kinetika ovlivňují charakteristiku hmoty. Obvykle stráví čas v laboratorních podmínkách za účelem testování vlastností, jako je pevnost v tahu, tvrdost, tvárnost a odolnost proti korozi. Někteří pracují s objevujícími se materiály k vyhodnocení potenciálních aplikací.

Prostřednictvím solidní výchovy v materiálové vědě, studenti rozvíjejí dovednosti v řešení problémů, informačních technologií a komunikace. Tento nadací obohacuje pochopení světových přírodních zdrojů a podporuje celoživotní učení.

Budete moci vypočítat náklady na bakalářské studium materiálů pomocí informací poskytnutých institucí nabízející program. Poplatky se mohou mezi jednotlivými roky lišit, takže nezapomeňte vzít v úvahu při přípravě a dokončení školení.

Bakalářský titul ve vědě o materiálech může otevřít řadu dalších příležitostí. Mnoho lidí hledá zaměstnání v odvětví polovodičů, kde se vyrábějí komponenty pro elektronická zařízení. Někteří pracují na přední hraně těžby a objevů materiálů. Jiní se rozhodnou pro další vzdělávání tím, že požádají o magisterský program. Otevírání pracovních míst lze nalézt ve výzkumných laboratořích, zpracovatelských zařízeních a výrobních závodech. Absolventi mohou přizpůsobit své vzdělání na pozicích ve výuce, řízení nebo podnikové správě.

Školy na různých kontinentech nabízejí diplomy ve vědě o materiálech a příbuzných oborech, jako je metalurgie a nanotechnologie. Možná budete moci absolvovat řadu kurzů on-line před studiem na on-campus. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.