Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 34 Bakalář v Mezinárodní obchod 2023/2024

34 Bakalář Programy v Mezinárodní obchod 2023/2024

Přehled

Bakalářský titul je dán po student úspěšně dokončil asi 120 kreditů semestr ve svém zvoleném oboru. Jedná se o bakalářský akademický program, který obvykle trvá asi čtyři roky. Studenti se podílejí na řadě obecných tříd vzdělávání a strávit zbytek svého času na témata, které jsou specifické pro jejich budoucí oblasti kariéry.

&nbsp

Co je bakalářské studium Global Business? Studenti v tomto programu, mohou očekávat, že studovat obchodní praktiky v celé kulturní, politické a fyzické hranice. Jsou vystaveny mezinárodní obchodní strategií, problémy a jejich řešení, a trhy. Některé z témat, jimiž se zabývá ve třídách se týkají cross-kulturní komunikaci a užívání družstevních jednání. Zaměření na mezinárodních lidských zdrojů lze očekávat.

&nbsp

Účastníci tohoto programu mohou těžit z expozice znalostí a praktických dovedností svých instruktorů.Často mají přístup do škol a pracovních příležitostí v mnoha různých zemích a může vybudovat síť zdrojů, které jsou cenné pro ně na promoci. Někteří studenti budou mít prospěch z praxe a podobných příležitostech umístění.

&nbsp

Náklady na účast v celosvětovém obchodu se může lišit trochu ze školy do školy a z jedné země do druhé. Ti, kteří doufají, že se do programu zaregistrovat by měli kontaktovat své zvolené školy přímo k získání přesné informace.

&nbsp

Globální obchodní stupeň staví do pozice absolventů na kariéru v různých pracovních míst pro správu, možnosti pro práci s mezinárodními agenturami, a pracovní místa s vládními institucemi. Absolventi mohou zjistit, že mají nejlepší úspěch přijímá domácí pozici s globálním byznysu, a pak se stěhovat do mezinárodní pozice v rámci této organizace.

&nbsp

Ti, kteří doufají, že účast v globálním podnikatelském programu, by měly přezkoumat své možnosti pomocí programové nabídky. Krátká dodací forma může pomoci budoucího studenta při získávání informací o školách. Jste připraveni začít? Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Obchodní podnikání
  • Mezinárodní obchod
  • Mezinárodní obchod
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (34)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát