Keystone logo

100 Bakalář Programy v Obchodní podnikání Obchodní management Mezinárodní obchodní management 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Obchodní podnikání
  • Obchodní management
  • Mezinárodní obchodní management
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (100)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Bakalář Programy v Obchodní podnikání Obchodní management Mezinárodní obchodní management

Pokračování bakalářský titul nabízí možnost získat pokročilé znalosti v předmětech osobního zájmu. Stupeň je vyžadována pro mnoho kariéry, a to také vytváří předpoklady pro další studium na magisterské úrovni. Programy jsou tři ke čtyřem letům délku, a může vyžadovat absolvování stáže.

Co je Bakalář v oboru International Business Management? Tržiště rozšiřuje rozsah působnosti, vytváří potřebu pro obchodní profesionály, kteří mají znalosti v globální ekonomice a trendy. Mezinárodní management připravuje studenty na výzvy vedení v dnešním stále se vyvíjející obchodním světě. Kurzy jsou mezinárodní finance a ekonomiku, globální marketing, získávání a logistiku, inovace, účetnictví, řízení projektů, komunikace, chování spotřebitelů, a marketingovou strategii. Studenti získají znalosti o sociálních a ekonomických aspektů životního prostředí, v němž podniky daří.Zahraniční stáže či výměnných programů, mohou být zahrnuty poskytnout praktické uplatňování zásad učil. Kritické myšlení, kreativita a týmová práce je kladen důraz.

Výhody programu může být viděn v osobním růstu a rozvoje, stejně jako v přípravě k úspěchu na pracovišti. Dovednosti tvůrčímu myšlení a řešení problémů může být aplikován na každodenní problémy. Globální studie prohloubit porozumění a uznání jiných kultur.

Studijní programy lze nalézt ve školách po celém světě. Cena se liší podle místa a učebních osnov. Pro dosažení optimálních výsledků, by studenti měli výzkum jejich volby a vyberte program, který nejlépe splňuje své cíle.

Mezinárodní obchodní management nabízí svět možností kariéry, včetně správy konzultant, finanční analytik, marketingový manažer, vedoucí projektu, a podnikatel.Absolventi jsou také najal jako účtů manažery, správce v rámci dodavatelského řetězce, správce objednávek, a mezinárodní manažery při zadávání veřejných zakázek. Osoby se zvláštním zájmem o komunikace a mezilidských vztahů najdete pozice, jako je mezinárodní zákaznické podpory manažera, vztahu s klientem manažer, manažer lidských zdrojů, a e-commerce specialisty. Jsou k dispozici s veřejnými a soukromými podniky, stejně jako neziskové organizace Jobs.

Chcete-li první krok k vzrušující a obohacující kariéru v mezinárodním řízení obchodní činnosti, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.