Keystone logo

16 Bakalář Programy v Společenské vědy Mezinárodní vztahy Mezinárodní vztahy 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Společenské vědy
  • Mezinárodní vztahy
  • Mezinárodní vztahy
Studijní obory
  • Společenské vědy (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Bakalář Programy v Společenské vědy Mezinárodní vztahy Mezinárodní vztahy

Země na sebe vzájemně politicky, ekonomicky a sociálně. Jejich vztahy jsou nesmírně složité, ponořený v hustém historii konfliktu a vyjednávání. Bakalář v oboru mezinárodní záležitosti vám pomůže pochopit, tyto vztahy a poskytne vám s různými přenositelných dovedností.

Co je bakalářské studium mezinárodní záležitosti? Kromě studia, jak země komunikovat, můžete také absolvovat kurzy v historii, geografii, ekonomie, jazyka a politické vědy. Vzhledem k mezinárodní vztahy je tak široké téma, studenti se obvykle požaduje koncentrace, jako jsou srovnávací kultury nebo politických ekonomik. Studenti se často očekává, že studium v ​​zahraničí nebo získat stáže ve vládních centrech.

Existuje několik kariéry, které skutečně vyžadují vysokoškolské vzdělání v oboru mezinárodních vztahů, ale to neznamená, že zaměstnavatelé budou podceňovat vaše vzdělání.Naopak, dovednosti, získají z programu Připravte si pro širokou škálu profesí. Nalezení lukrativní pracovní pozici, je mnohem méně těžké, když jste získali titul.

Většina programů trvat čtyři roky dokončit, i když budete mít možnost absolvovat brzy. Náklady na své vzdělání může být vysoká nebo nízká, v závislosti na tom, kde se rozhodnete zaregistrovat. Před aplikací do programu, měli byste výzkum školné a poplatky ověřte, zda si můžete dovolit přijít.

Pokud chcete dát své znalosti zahraniční politiky k použití, můžete věnovat se kariéře jako zahraniční služby odborníka, obhájce lidských práv, nebo diplomat. Jak jste získal mnoho přenositelných dovedností, existuje také řada dalších profesních příležitostí k dispozici. Mnozí studenti pracují v oblasti financí, marketingu a vzdělávání. Existuje mnoho zaměstnavatelů, kteří mohou najít váš výzkum a analytické schopnosti být cenné.

Mezinárodní publicistické pořady jsou nabízeny v zahraničních univerzitách po celém světě. K dispozici jsou také on-line dostupné možnosti. Jste-li připraveni vzdělávat sami o politických a společenských složitosti, hledat programu dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.