Keystone logo

7 Bakalář Programy v Námořní inženýrství v Evropa pro 2024

Filtry

Filtry

 • Bakalář
 • BSc
 • BA
 • BBA
 • Inženýrství
 • Strojírenství
 • Námořní inženýrství
 • Námořní inženýrství
Studijní obory
 • Inženýrství (7)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Bakalář Programy v Námořní inženýrství

  Pokud vás zaujala námořní technologie a máte talent na strojírenství, může být vaším posláním titul v oboru námořního inženýrství.

  Marine Engineering se ponoří do návrhu, konstrukce, provozu a údržby různých námořních systémů. To zahrnuje pohonné, elektrické a mechanické systémy na lodích, ponorkách, pobřežních strukturách a dalších námořních dopravních prostředcích.

  Během studijního programu prozkoumáte předměty, které položí pevný základ v inženýrských principech a zároveň nabízejí specializované znalosti v námořní technologii. Některé kurzy, které můžete očekávat, zahrnují námořní architekturu, námořní pohonné systémy, mechaniku tekutin a hydrauliku a mořské environmentální inženýrství. Získáte také základní dovednosti v matematice, fyzice, počítačově podporovaném navrhování (CAD) a projektovém řízení.

  Absolventi tohoto stupně mají několik různých kariérních příležitostí. Můžete pracovat jako námořní inženýr a využívat své odborné znalosti k navrhování, vývoji a údržbě námořních systémů. Nebo se možná vidíte jako námořní architekt, který uvolňuje svou kreativitu při navrhování a optimalizaci námořních plavidel. Možná vás nadchne role Offshore Engineera, kde přispíváte k návrhu, konstrukci a údržbě offshore plošin.

  Pokud jste fascinováni světem námořních technologií a máte nadání pro strojírenství, titul v oboru námořního inženýrství může být perfektní volbou.

  Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

  Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.