Keystone logo

61 Bakalář Programy v Ekonomika Ekonomie Obchod a ekonomie 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Ekonomika
  • Ekonomie
  • Obchod a ekonomie
Studijní obory
  • Ekonomika (61)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Bakalář Programy v Ekonomika Ekonomie Obchod a ekonomie

Stupně v podnikání a ekonomice poskytuje studentům znalosti základních principů ekonomie a jak ovlivnit mezinárodní finance, veřejné politiky a řízení podniku. Absolventi jsou připraveni pro pokročilé studijních programů, nebo kariéru v mnoha obchodních a finančních oblastech průmyslu, stejně jako vládní a neziskové organizace.

Co je Bakalář v oboru podnikání a ekonomie? Vysokoškolák a ekonomika podniku stupeň poskytuje studentům široké základy ekonomických pojmů a jejich aplikace do obchodu a financí. Studenti se naučí, jak pojmy výroby, dodávky a spotřeby vliv na globální obchodní a vládní vztahy a mezinárodní finanční trhy, stejně jako jednotlivé společnosti a komunit. Účastníci programu studium bankovnictví, podnikové finance, investice a cenné papíry, jakož i ekonomické analýzy. Studenti se mohou zaměřit své ročníkové práce ke svým zájmům a profesní cíle.Oblasti studia v rámci programu patří ekonometrie, vlastní kapitál a investice zajišťovacích fondů, mezinárodní finance a obchod.

Studenti těžit z obchodu a ekonomiky studijního programu v mnoha ohledech. Kromě učení analytické a kvalitativní přístupy k řešení ekonomických problémů, účastníci získají znalosti o tom, jak ekonomické trendy ovlivňují rozhodování v rámci firmy.

Struktura programu a délka se liší v závislosti na vysoké škole, a jako výsledek, celkové náklady se liší v jednotlivých institucí. Většina vysokoškolských programů vyžadují tři nebo čtyři roky studia. Zájemci by měli výzkum školám získat jasnou představu o času a školného investice pro jednotlivé programy.

Absolventi mají solidní základnu znalostí a dovedností soubor, který je cenný v téměř každém obchodním nebo finanční nastavení.Obchod a ekonomika titul je cenná v oblasti bankovnictví a financí, investiční podniky, obchodní management a mezinárodních rozvojových projektů. Absolventi jsou také připraveni na pozice ve vládních a neziskových organizací, které vyžadují ekonomickou analýzu a dovednosti v oblasti finančního řízení. Mnoho studentů sledovat tento bakalářský titul, aby se kvalifikovaly pro postgraduální studijní programy ve specializovaných oblastech, jako je ekonometrie a MBA.

Studenti si mohou najít vhodnou instituci vyhledáním naší rozsáhlé databáze škol k porovnání kurzu a oblastí koncentrace na jejich profesní cíle. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.