Keystone logo

10 Bakalář Programy v Obchodní inženýrství 2024

Filtry

Filtry

 • Bakalář
 • BSc
 • BA
 • BBA
 • Obchodní podnikání
 • Obchodní inženýrství
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Bakalář Programy v Obchodní inženýrství

  Bakalářský inženýrský inženýrství je základním stupněm dosažení zvládnutí v oboru. Typicky, bakalářské nebo bakalářské studium v ​​oboru Business Engineering může trvat od tří do pěti let dokončit a poskytnout studentům potřebné stavební bloky, které by vedly k vyššímu stupni nebo kariéře v řízení podniku.

  Za prvé, co je bakalářem v oblasti podnikového inženýrství? A B.Sc. v Business Engineering obvykle sestává ze tří hlavních programů: výroba a organizace; nákup a prodej; a služeb. Ve výrobním a organizačním programu se studenti mohou naučit, jak zvýšit efektivitu podnikání. Program nákupu a prodeje se zaměřuje na analýzu dat a porozumění chování spotřebitelů. Nakonec je program služeb zaměřen na externí služby, jako jsou rozvojové projekty a psaní smluv. Studenti se mohou naučit porozumět tomu, jak budovat firmy prostřednictvím sběru a analýzy dat. Držitelé titulu by měli mít znalosti z matematiky, statistiky a ekonomiky.

  A B.Sc. v Business Inženýrství poskytuje studentům znalosti o tom, jak rozvíjet, provozovat a rozšiřovat podnikání. Studenti, kteří mají titul Bc. mohou mít nárok na získání MBA nebo jiných vyšších titulů, stejně jako vyšší platové pozice na úrovni managementu.

  Náklady na bakalářské studium v ​​oblasti strojírenského inženýrství se velmi liší od školy do školy a země do země. Konzultovat s přijímacími kancelářemi, abyste zjistili, co je k dispozici v různých institucích, abyste našli vhodný způsob pro vás.

  Typicky absolventi podnikového inženýrského programu hledají kariéru v oblasti elektrotechniky, informatiky, automobilového průmyslu, řízení projektů, letectví a strojírenství. Tento typ studijního programu může posílit studentské organizační, analytické, kritické myšlení a matematické dovednosti. Držitelé titulu mohou pracovat v malých a velkých společnostech po celém světě.

  Existují tisíce institucí, které nabízejí bakalářské studium v ​​oblasti strojírenství po celém světě, včetně mnoha možností online. Chcete-li začít pracovat na vašem bakalářském stupni, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře.