Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Bakalář v Přírodní vědy 2024

5 Bakalář Programy v Přírodní vědy 2024

Přehled

Pokud studenti chtějí pokračovat v post-sekundární vzdělání v oboru, které dosud studovali dříve, často zadejte bakalářský program. Tyto tituly dávají studentům solidní směs požadovaných tříd na různých předmětů a tříd, které se zabývají jejich zamýšlené oblasti studia. Často jsou dokončeny za tři až šest let.

Mnoho studentů, kteří chtějí přizpůsobit své Education svých cílů pro kariéru ve vědách zvolit usilovat o titul bakaláře v přírodopisu. Co je bakalářské studium přírodních věd? Tento stupeň dává studentům důkladnou zázemí v biologii a chemii. Absolventi mohou mít mnoho různých tříd biologie, včetně zoologie, anatomie a fyziologie člověka, a mikrobiologie, v závislosti na jejich profesní cíle. Mohou také intenzivní kurzy chemie, statistiky a vědecké psaní. Práce je často nutné pro dokončení stupně.

Absolventi bakalářského 's programy v oblasti přírodních věd odejít s více než jejich stupňů.Často mají větší pochopení světa kolem nich. Mohou být také lepší kritické myslitelé, komunikátory a analyzátory.

Cena je vždy důležitým aspektem pro studenty. Náklady na bakalářské přírodopisu značně liší univerzitami po celém světě. Další faktory mohou ovlivnit stát také, včetně in-stavu, stavu, zahraniční právní postavení rezidenta, a zda nebo ne stipendia jsou k dispozici.

Studenti, kteří absolvují přírodní vědy bakalářskou 's titul mají široké spektrum pracovních příležitostí k dispozici. Mohou si vybrat z kariéry v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a výzkum. Některé populární kariéry patří učitel, laboratorní technik, technický spisovatel, klinického výzkumu specialisty, a Food and Drug analytik. Někteří studenti si vybrat, aby se tímto stupněm jejich základ a sledovat mistry nebo doktorské programy v souvisejících oblastech. Mohou se stát lékaři, zdravotní sestry, a výzkumníci v různých vědeckých oblastí.

V současné době, internet usnadňuje více než kdy jindy pro dychtivé studenty vybrat a použít na studijních programů. Vy prostě muset hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Bakalář
 • BSc
 • BA
 • BBA
 • Profesní vzdělávání
 • Přírodní vědy
Studijní obory
 • Profesní vzdělávání (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát