Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 92 Bakalář v Právo 2024

92 Bakalář Programy v Právo 2024

Přehled

Bakalářský titul je mezinárodně uznávaný akademický úspěch, který se obvykle vydělal během tří až čtyř let a vyžaduje maturitu jako předpoklad. Po dokončení, držitelé bakalářského titulu jsou připraveny pro širokou škálu prací v daném oboru nebo odvětví.

Jen to, co je bakalář v oboru právo? Tento program obvykle trvá tři až čtyři roky dokončit, a poskytuje solidní vzdělávací základ v právní praxi a teorii. Studenti v těchto programech se učí širokou škálu materiálů, včetně případových studií, změny právních a výzkumu. Kursy jsou pravidelně aktualizovány vzhledem k neustále se měnící povaze předmětu.

Mnoho studentů, kteří se zapsat do bakalářského programu v zákoně to jako prostředek k získání pokročilejší právní vzdělání; jiní jej použít k zálohám dovednosti potřebné pro práci v právním úkonům, která nevyžaduje skutečné právnický titul.Držitelé bakalářského titulu obvykle vydělávají více než držitelé non-stupně, a jsou často považovány za kvalifikované pro práci v širším rozsahu poloh práva související.

Neexistuje žádný set náklady na bakaláře v programu Právo. Spíše, vyučování, závisí na různých faktorech, jako je délka programu a umístění univerzity.

Studenti, kteří úspěšně absolvují bakalářský v programu Právo jsou připraveny pro práci v širokém spektru právních pozic. Někteří si práci jako právní asistenti, asistenti, sekretářky nebo právnických, zatímco jiní jdou na získání pracovních míst, které se vztahují na právní služby, vláda, právo a politiku.

Pokud Bakalář zákona zní jako programový něco, co byste chtěli dozvědět víc o, je čas prozkoumat obrovské vzdělávací příležitosti, které existují pro postup v právním sektoru.Naše celosvětová databáze informace týkající se programů, a je skvělým místem pro studenty, začít poznávat své možnosti-geograficky i výchovně. Vyhledat programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Bakalář
  • BSc
  • BA
  • BBA
  • Právo
  • Všeobecná Právní Studia
  • Právo
Studijní obory
  • Právo (92)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát