Keystone logo

116 Bakalář Programy v Inženýrství Průmyslový management 2024

Filtry

Filtry

 • Bakalář
 • BSc
 • BA
 • BBA
 • Inženýrství
 • Průmyslový management
Studijní obory
 • Inženýrství (116)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Bakalář Programy v Inženýrství Průmyslový management

  Bakalářský titul je bakalářský program, který připravuje studenty na kariéru v některých oblastech, a dává jim vzdělávací zázemí pro další studium získat magisterský či doktorský titul. Se zaměřením na průmyslové řízení, studenti používají techniku ​​a vědu, aby se rozhodování o podniku nebo organizace.

  Co je Bachelor ve strojírenském podniku? Jedná se o program, který učí inženýrství jak technické dovednosti a servisním týmem odborné vedení, a připravuje studenty na práci v mezinárodním prostředí. Programy se liší, ale příklady tříd zahrnují správu strategický zdrojů, vůdčí schopnosti, pokročilé plánování kvality systémů, řízení inovací, výzkumu a vývoje, účetnictví, marketing a mezinárodní logistiky. Spolu s třídními studií programu často zahrnuje projekty a laboratorní práce.

  Vydělávat titul bakaláře v oboru průmyslového managementu je prospěšný v mnoha ohledech.Studenti mají možnost pracovat v různých prostředích, včetně start-up firem a mezinárodní podniky. Tyto dovednosti získané také připravit absolventy ve všech oblastech života.

  Existuje několik programů průmyslové řízení v řadě mezinárodních lokalitách. V závislosti na době trvání programu, jeho umístění a jednotlivých studentů, mohou náklady lišit docela dost. Obraťte se na školu přímo zjistit, co může očekávat finančně.

  Bakalářský titul v oboru průmyslového managementu připravuje studenty na manažerské pozice po celém světě. Kariéra tituly zahrnují kupní manažer, marketingový manažer, projektový manažer, účetní manažer, obchodní ředitel, správce dodavatelského řetězce, výrobní ředitel a obchodní regulátor. Industries jsou biotechnologie, petrochemie, rafinérie, medicínu, služby a vládu.

  Pokud se obáváte, že jste příliš mnoho děje ve vašem životě k výkonu průmyslového stupeň řízení, nebojte se. Mnoho programů nabízí on-line kurzy, takže si můžete vydělat si titul na vlastní rozvrh a svým vlastním tempem. Naše rozsáhlé databáze obsahuje seznam všech škol a programů, které nabízejí. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.